Каверзи Януковича живуть самостійно

Очевидно, Президенту України Віктору Януковичу зумисно чи інерційно починають створювати імідж особи, з якою регулярно трапляються нещасливі випадки. Саме в такому світлі виглядає публікація на Сегодня.ua, присвячена введенню в стрій нового президентського авіалайнера A-319. Одразу за позитивним відгуком про літак від командира екіпажу Юрія Зленка видання наводить слова неназваного, проте обізнаного «летчика другой украинской авиакомпании» (sic), про те, що з «бортом № 1» ще до введення в експлуатацію трапились два інциденти: під час фарбування на фюзеляж упала щогла, а після дооснащення спеціальною технікою — змістилось центрування машини. Завдяки старанням медіа неприємні каверзи та ім'я Віктора Януковича, схоже, починають жити самостійним спільним життям — і скоро не потребуватимуть емпіричних прецедентів. Адже для сміху іноді зовсім непотрібно причини.

5 коментарів

Святослав Вишинський
Черговий зразок того, як українська преса з мухи робить слона:Хто не зрозумів: Віктор Янукович усього лиш сплутав слова «инертность» та «инерция» — на мою думку, далеко не принциповий момент у порівнянні з тим, що Президент із першого разу вимовив слово «им-пле-мен-ти-ро-вать».
Михайло Шморгун
Президент на голову розумніший і компетентніший 99% тих, хто сміється з нього через вирізані ляпи… До речі піарщики самі придумують таки теми, щоб увага загалу була прикута до подібних дрібниць…
Святослав Вишинський
"… Територію нашої держави треба зробити небезпечною для життя наших громадян":

Вікторія Яшан
ага… а коли до нас приїдуть гості- тим паче
жесть…
ніколи би не подумала, що в моїй країні може бути такий президент
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте