Для дружини Яценюка Чернівці становлять задачу

Перші враження про фестиваль електропоезії «Meridian Czernowitz» суперечливі. Якщо не брати до уваги комічні претензії місцевої буржуазії на «віденське» амплуа в черговому «Царському Селі», приуроченому до відкриття заходу, власне мистецька частина «Meridian Czernowitz», як і передбачалось, доволі оригінальна. Ідея поєднання поезії та сучасної електронної музики не нова, однак в Україні на такому рівні втілена вперше. Втім, вибір музичної частини вдалий не в усьому: Drum'n'Bass та німецька поезія в поєднанні звучать аж надто авангардно — ряду російських і західних виконавців, орієнтованих на нетанцювальні субжанри електронної музики, вдається творити цікавіші синтези. Серед авторів варто суб'єктивно виділити австрійського поета, лауреата Georg-Trakl-Preis Юліана Шуттінга. Серед найкращих «ляпів»: те, що для дружини Арсенія Яценюка Терезії правильне відмінювання назви Чернівців становить серйозну задачу. Виявляється.

5 коментарів

Максим Дупешко
Достатньо непоганий фестиваль. Як для перщого разу дуже навіть добре. Як на мене мінус поки один (враження першого дня): не надто вдало вибрані приміщення для заходів. Ні «Стрімко», ні «Сорбона» не були створені для поетичних вечорів. Люди мусили відчути трохи тисняви, і хоч вона й означає зацікавленість глядача, але не надто приємна. Багато хто просто йшов, не бажаючи ні стояти, ні сидіти в таких умовах. Особливо це було відчутно на вечорі відеопоезії…
А поки із зацікавленням очікую на наступні акції! ))
Антон Шкуро
Цікаво, цікаво. Взагалі, задум просто чудовий. От тільки те, що я дізнався про візит Юрія Андруховича лише ввечері і «летів стрімголов» до «Сорбонни», як навіжений то взагалі щось…

Про Терезію цікаво було почути. Не думав, що все настільки серйозно. Ми то можемо з цього лише посміятися і отримати задоволення від самого фестивалю.
Те, що у закладах тісно чи такого роду питань то я Вас прошу… бажаючих то послухати було б побільше, а не просто «сірої маси» котра дорвалася до «Сорбонни» і сигар. Без коментарів.
Святослав Вишинський
Стосовно граматики: не настільки серйозно. Проте символічно в контексті звичних політичних перепалок на грунті взаємних обвинувачень у неграмотності чи неосвіченості. Це вже стало доброю традицією, тож давайте її підтримаємо і доведемо до абсурду.
Надія Вірна
Я марила побачити, відчути, почути Андруховича (пощастило навіть трішки поспілкуватися:). І це сталося завдяки цьому фестивалю.
Так, були прогалини, були недоробки. Було всяко. Але те, що Чернівці стали більше, ніж місто із найбільшою торгівельною площею на душу населення та місто, де є Калинка. Чернівці, хай і на три днини стали осередком поезії та трохи змили політичного бруду з чернівецьких доріг… А бидло як було, так і буде. І рватися на халяву до Сорбони чи десь-інде воно завше буде.
Святослав Вишинський
МТК «Калинівський ринок», до слова, один із головних партнерів фестивалю. (На правах реклами).
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте