Ви ще не додали Михайла Крайса?

Чернівецький політикум усе більше намагається йти в ногу з технічним прогресом: мережеві новації від Дмитрия Медведева та Барака Обами скоро стануть буденністю кожної окремо взятої провінції. На Буковині це стало очевидним, коли Михайло Крайс з'явився на «Facebook» та автоматично додав усіх чернівчан у «друзі». Хазяїн водоканалья першим зрозумів, що кількість «френдів» скоро «топитиме» політичні рейтинги, а оптоволоконні Інтернет-канали — трубний металобрухт. Платним коментаторам широкий трафік на «фейкові» аккаунти плюс надбавка за SIM-карту при реєстрації! Ви ще не додали Михайла Крайса? Тоді він іде до Вас.

P.S. Користаючись нагодою ведення високотехнологічного блогу, пропоную обирати мера електронним голосуванням — в очах міських смертних поважне крісло давно стало віртуальним. А тим, хто ще не встиг додати Михайла Лейзеровича - рекомендую швидше визначатись із ким вони «дружать». "+1" за реального кандидата.

6 коментарів

Сашко Горський
хм… а я подумав, звідки ж це він взявся в мене у френдах на фейсбуці?! :-) Я, звісно, не маю нічого проти, але просто цікаво: як він автоматично став моїм другом без мого попереднього погодження, хіба таке можливо? о_О
Ігор Гамаль
Звісно, «уставшиє єноти всьо рішают».
А от те, що Ви не маєте нічого проти — погано. Краще за все «відфрендитись», оскільки, чим більше людей свідомо видалять акаунт з друзів, тим гіршим буде результат цієї «компанії», а отже, і менша ймовірність повторення…
Святослав Вишинський
З формальної точки зору є підстави вважати цю акцію Інтернет-шахрайством та порушенням правил «Facebook»? Перед виборами рейтингу Михайла Крайса це далеко не «світить» позитивом.
Ігор Гамаль
Ні, на мою думку, саме Facebook і грішить таким «віп» функціоналом. Тому, ніякого шахрайства, просто магія :)
Святослав Вишинський
Тема невичерпна.

Олексій Пономаренко
"… я готова до співпраці..." Стирив текст у жіночки, і навіть не напрягався переробити)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте