Герої провокатори

Коли 1 грудня в Києві сталась перша бійка на вул. Банковій біля Адміністрації Президента, лідери опозиції і більшість засобів масової інформації назвали її учасників та ініціаторів "провокаторами". Відразу після побиття протестувальників «Беркутом» їх перекваліфікували на "жертви".

Коли 19 січня частина мітингувальників покинула Майдан Незалежності і розпочала силове протистояння з «Беркутом» і Внутрішніми військами на вул. Грушевського, лідери опозиції охрестили їх "провокаторами" і намагались повернути на площу. Після сутичок перших постраждалих ЗМІ одразу назвали "жертвами". Після перших смертей — визнали "героями".

Коли 18 лютого протестна хода наблизилась до Верховної Ради і почалися перші бійки з міліцією, більшість засобів масової інформації рефреном повторили слово "провокатори". Перші поранені стали "жертвами" протистояння. Щойно з'явились трупи — і журналісти, і лідери опозиції в один голос нарекли полеглих "героями".

Щоби стати героєм України, слід пройти через ініціацію. Починати з провокатора.

6 коментарів

Святослав Вишинський
Євген Токарюк
Дивився. Більшість по ділу каже. Ведуча не зовсім адекватна, так, як видно, як їй хотілося, щоб Корчинського 1 грудня посадили. Вже ясно, що націоналістичні кола виправдали його за колишню співпрацю з владою, можливо таке ж буде з Маловажним? )
Святослав Вишинський
Гадаю, Артем Маловажний у 2012 р. міг діяти по банальній недосвідченості — тоді йому, напевно, було років 18. Але він мав нещастя заявити, що співпрацював з владою не ідейно, а виключно з фінансового інтересу. За логікою речей він першим повинен потрапити під люстрацію в самому «Правому секторі».
Євген Токарюк
Припустимо, він б заявив, що щиро підтримував теорію «покращення», чи був ідейним послідовником великого Чечетова. Це б зараз пом'якшило ситуацію? За логікою дуже навіть ні. Навпаки думаю, «духовне» важливіше за «фізичне (матеріальне)». Переважна більшість наших націонал-демократів діти однієї відомої партії, в яку вони вступали чи з міркувань кар'єри, чи, дехто скаже, вибору не було. Але на початку незалежності по них судили з їхніх сьогоднішніх поглядів. Хоча навіть в 2014 люди люблять поспекулювати, і дорікнути радянським минулим сьогоднішнім навколонаціоналістам.
Курйозна і подібна ситуація в Луганську, де місцева діячка — честь і совість т.з. «Антимайдану», яка лякала мітингуючих зі сцени бездуховною євророзпустою і содомією, виявилась танцівницею pj'кою, яка в дешевих клубах трясе напівоголеним тілом. Так потім заявила, що треба грошей, щоб платити за навчання, тому так «підзаробляла» )
Святослав Вишинський
Приятно, что в нашем обществе появилась, наконец-то, универсальная отмазка на все случаи жизни: «этопутинскийсценарий».

— Почему правительство не применяет жестких мер к сепаратистам и агрессорам?
— Этопутинскийсценарий.

— Почему нет реальных реформ и борьбы с коррупцией?
— Да вы что! Этопутинскийсценарий.

— Когда будет люстрация?
— Нельзя раскалывать страну! Этопутинскийсценарий.

— Почему антикризисный пакет опять спасает богатых за счет бедных?
— Вы натравливаете одну часть общества на другую! Этопутинскийсценарий.

(Олексій Арестович, «Facebook», 11 квітня 2014)
Михайло Шморгун
Я переглянув своє ставлення до Артема.
Він може і малєнькій фюрер, але зараз цей карась, має поганяти щ(с?)ук типу Мунтяна. Це уже місія!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте