Інтернет не буде зоною свободи

Інтернет не буде зоною свободи. Для експертів це стало зрозумілим по факту повної монополізації ринку ключовими корпораціями, однак до рядового користувача усвідомлення залежності доходить луною тільки останніми місяцями. Виявляється, відтепер реєстрація на поштовому сервісі «GMail» можлива тільки за підтвердження через SMS на мобільний телефон. Усіх ображених монополіст «Google» з активами 40,5 млрд. дол. США «втішає» можливістю «попросити дозволу друга скористатися його номером для отримання коду через SMS». Що характерно — «підтвердження за допомогою SMS недоступне в Японії та Ірані». Корпорація, без якої Інтернет уже немислимий, не без дотепу додає: "… Ми не продаватимемо вашу особисту інформацію для рекламної розсилки без вашої згоди..." Що може бути смішнішим, коли «Google Inc.» уже давно є монополістом та головним посередником на світовому ринку Інтернет-реклами. Жодного сумніву, що своєю базою компанія не буде ні з ким ділитись — «Google» користуватиметься нею сам.

11 коментарів

Роман Дзик
Дивно. Днями я реєструвався на Gmail без SMS.
Святослав Вишинський
Після повторної спроби скриню зареєструвати таки вдалось — без підтверджень. Доволі дивна ситуація — підозрюю, що ця функція є або тестовою, або її повноформатне введення в дію залишається відкритим, хоча опис функціоналу залишається доступним на сторінці «Google». Проте факт говорить за себе — особливо враховуючи аналогічні кроки, вже реалізовані «Facebook» та «В Контакте». Характерною є сервісна сторінка, на якій можна поскаржитись, вибравши опцію «Я не хочу повідомляти Google свій номер телефону». Однак для відправки самої скарги слід також ввести номер телефону.
Святослав Вишинський
Втім, варто додати, що для реєстрації даної пошти було вказано пошту для відновлення, вже функціонуючу на сервісі «GMail».
Лілія Шутяк
«Я не хочу повідомляти Google свій номер телефону». Однак для відправки самої скарги слід також ввести номер телефону" — парадокс)))
Святослав Вишинський
Не парадокс, а психологічна маніпуляція. Якщо Ви не хочете надати нам свої дані по-доброму — будь ласка, Ви можете надати їх «по-злому». Емоції емоціями, а база поповнюється. Що особливо важливо в країнах з мобільними номерами та комп'ютерними IP, прив'язаними до паспортних даних. І що для «Google», який, окрім іншого, віднедавна займається розробкою власних смартфонів, також — має значення.
Лілія Шутяк
Нічого собі! Добре, що створила свою скриньку раніше)
Крістіна Кельті
така система практикується давно і всюди потрошку вводиться, а вконтакті те ж саме, створіть зустріч, але вкажіть номер, ну все ж звичайно конфіденційно, але в базі є. Приємним це не назвеш.
Святослав Вишинський
Достатньо ввести номер телефону один раз по факту активації сторінки — надалі його вводити повторно не доведеться. З описаної ситуації випливає той факт, що особиста сторінка Крістіни Кельті «В Контакте» досі не ідентифікована за номером мобільного телефону.
Володимир Карагяур
Контроль інформаціі насправді навіть більший ніж вам тільки може привидитись, існують спеціальні можливості для аналізу того, що ви пишете не тільки у пошті, а і в асьці і в скайпі і тд. і тп. Тому це давно спланована політика контрлю, яка вводиться по плану.
Святослав Вишинський
Єдиний план (в разі наявності такого) передбачає єдиного планувальника в ролі головного бенефіціарія за результатами його втілення. Теза конспірологічна.
Юлия Григорьева
Думається, що інтернет скоро не тільки не буде зоною свободи, а й перетвориться на територію небезпеки. Однією із підстав є інформація, що подана на інтернет-ресурсі журналу «Корреспондент».
Ось сам лінк:
ua.korrespondent.net/tech/1127676-internet-koristuvacham-zagrozhue-novij-vid-shahrajstva
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте