Кримська автономія припинить існування

Нескладно переконатись у правоті кількох незвичних тез, озвучених Олегом Хавичем та Борисом Баглеєм у «Literatur Cafe» на засіданні першого післявиборчого прес-клубу. Після ремінисценцій відзначення Буковинського віча 1990 р. мова, зокрема, пішла про те, що, по-перше, вибори до місцевих рад не були фальсифіковані суттєво — по-друге, що Партія регіонів — фактично і без зайвих слів найбільш націоналістична сила в Україні за принципом «моє добро нікому не віддам». Згадували, поміж іншим, Крим та призабуту особу Леоніда Грача, а саме прогнози про скоре придушення місцевого сепаратизму.
 
Прогнози не далеко випередили дійсність: в інтерв'ю російському журналу «Социалист» від 10 листопада лідер кримських комуністів заявив, що після приходу до влади Партії регіонів «Автономия может фактически прекратить свое существование». За оцінками Леоніда Грача, «под существующие механизмы контроля в скором времени будет подведена правовая основа», а саме новий закон про перепідпорядкування уряду республіки Крим Урядові України. На тлі подібних заяв зв'язок «донецьких» із націоналістами видається епатажно прозорим — хоча і зовсім не в поширеному останніми роками тлумаченні політологів. Утім, останні добре чують нюхом, що якщо у скрині лежать гроші — рушниця над нею обов'язково вистрілить.

7 коментарів

Сашко Горський
Хм… Не хочу наврочити, але так і хочеться проанонсувати, що найближчим часом очікуємо на Літературному Вівторку в «Literatur Cafe» кримськотатарську письменницю! Зараз ідуть перемовини про фінансування її приїзду! Тож ні дати зустрічі, ні імені дуже цікавої авторки поки що інтригуючи не скажу! ;-) Тож приходьте на всі Літературні Вівторки найближчим часом і обов'язково не проґавите!
Святослав Вишинський
Кримсько-татарському письменству підпорядкованість регіонального уряду загальноукраїнському не наврочить жодним чином, запевняю. На творчу автономію бюрократія не поширюється.
Сашко Горський
Це правда, але просто боюся, що щось зірветься! Я особисто вже дуже чекаю цієї зустрічі! Тому що відчуваю особисту прогалину у знанні цієї культури, цієї сучасної літератури!!! :-(
Відчуваю, що цим вечором зможемо зробити щось дуже хороше! Чесно! :-)
Святослав Вишинський
Після останнього «нецензурного» вечора це, схоже, почали ставити під сумнів. «Хороше» має свої межі та планки.
Сашко Горський
Ставити пыд сумныв що?
Святослав Вишинський
Судячи з коментаря вище, ти — свідомо чи ні — особливо виділив фразу «цим вечором зможемо зробити щось дуже хороше».
Сашко Горський
То ти сумніваєшся саме в цьому чи що? о_О
Я не сумніваюся!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте