Тексти Померанцева цікавіші за Андруховича

Презентація книги «Винные лавки» Ігоря Померанцева в ресторані готелю «Буковина» вийшла не менш шляхетною, аніж напої, презентовані в не меншій за книги кількості. Поєдання літератури і вина, як показує історія, взаємооблагорожує і «братів», і «сестер», приводячи до успішної партії. Жарти Юрія Андруховича про «алкогольні пояси» Европи та горілки зокрема виправдали принципову відсутність у меню останньої. Втім, тексти Ігоря Померанцева цікавіші за дотепи надто живого українського класика. Без дотепів же Олександра Бойченка обійтись і не могло. Без філософських алюзій також. Подія з розряду «all inclusive». Усім відсутнім рекомендую заздрість.

9 коментарів

Альберт Комарі
А тим, хто придбав книжку Померанцева, задоволення та позитивні емоції гарантовані надовго!!!
Святослав Вишинський
Видання дуже якісне в плані поліграфії — хоча, за даними газети «Молодий буковинець», наклад книги становить усього 450 примірників. Стимул для покупки.
Лілія Шутяк
За даними самого Померанцева (я-живий свідок, як і мій диктофон), тираж книги усього 450 примірників. Про те, чому так сталося, а також багато цікавого про вино, літературу і радіо читайте незабаром в ексклюзивному інтерв'ю Ігоря Померанцева)
Надія Григоренко
То ти таки взяла у нього інтерв«ю?
Альберт Комарі
Так, дійсно, матимемо у своїх бібліотеках своєрідний раритет! :))
Володимир Карагяур
Незнаю, що писало в МБ але в книзы пише, що тираж склав 1000 примырників. Книга просто чудова. Ще скажу про одну річ, про яку Свят не скаже це про те, що вино було одне з найкращих взагалі в Україні. Це кажу, як людина. яка розуміє про що пише в своїй книзі пан Померанцев.
Лілія Шутяк
Менше дивись у офіційний тираж) Вино справді НАДЗВИЧАЙНО смачне!
Альберт Комарі
Вино — просто фантастичне! А на рахунок тиражу… Хтозна, як воно є насправді. Може, у книзі тиражна цифра збільшена, а, може, навпаки, говорять про цифру 450 із задумом продати швидше (рідкість-бо!)… В любому випадку книжка класна, її слід було придбати.
Тим більше, що навіть 1000 примірників робить її рідкісною!
Лілія Шутяк
Рідкісною, як і добре вино...)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте