Чому я не голосуватиму за Порошенка

— Тому що Президент і його оточення під час війни цинічно збагачуються на оборонному комплексі та контрабанді на крові. Порошенку відомі імена наближених корупціонерів, однак ніхто з них не покараний.

— Президент і його оточення роками «кришують» бурштинову мафію, яка перетворила цілі райони Полісся на пустелю. Жодна обіцянка Порошенка зупинити незаконний видобуток бурштину не була підкріплена діями.

— Влада цілком і повністю контролює незаконну вирубку та вивіз українського лісу закордон. Однак ані Президент, ані підконтрольні йому правоохоронні органи не стають цьому на заваді.

— Порошенко протягом років війни вів бізнес у Росії, сплачував податки державі-агресору і до сьогоднішнього дня експортує в Росію та на окуповані українські території продукцію своїх заводів.

— Спекулюючи цінними паперами і службовим становищем, за час правління Порошенко збагатився у 8 разів, тоді як українці стали найбіднішим народом Европи. Національна валюта обезцінена утричі, економіка перебуває в системній кризі, а купівельна спроможність українців падає щомісяця.

— Мільйони українців виїхали на заробітки. За межі країни масово виїздить і молодь, і досвідчені фахівці. В той час як влада у змові з олігархами проводить убивчу тарифну політику проти найбідніших верств населення.

— Під час найактивнішої фази АТО та безпосередньо у дні Іловайської трагедії Президент займався виводом коштів в офшори, щоби уникнути сплати податків у державі, яка довірила йому майбутнє.

— Порошенко — бездарний головнокомандувач: саме під його керівництвом ми здали Дебальцеве і Донецький аеропорт, та втратили тисячі полеглих і безвісти зниклих в Іловайському котлі.

— Попри всі обіцянки, за 5 років Україна не стала енергонезалежною: ми й далі утридорога купуємо російський газ під виглядом европейського. А імпорт скрапленого газу з Росії за сприяння Президента монополізував Медведчук.

— Саме під дахом Порошенка в Україні відродилась п’ята колона Кремля: Медведчук монополізував стратегічний для держави сектор скрапленого газу та імпорт нафтопродуктів.

— В Україні Порошенка відбувається безпрецедентний наступ на свободу слова: закрито передачу Шустера, на центральних телеканалах призначені «смотрящі», на журналістів і власників ЗМІ чиниться постійний тиск. Не розслідувані вбивства журналістів Шеремета і Бузини.

— У той же час власником двох найбільших інформаційних телеканалів за мовчазного сприяння Президента, парламенту та РНБО став проросійський політик Медведчук.

— Втручання Президента у справи церкви не об’єднало, а ще більше розділило суспільство. Цинічна гра на воєнному стані, використання українських солдат як заручників для передвиборчого піару — стали буденними методами влади.

— Відбувається системна зачистка опозиції: за наказом Порошенка з України видворили Саакашвілі, а всіх опозиційних депутатів тримають на гачку вибіркового правосуддя.

— Підконтрольні Президенту силовики «кришують» радикальні угруповання, руками яких безкарно розправляються з неугодними політиками, активістами і працівниками ЗМІ. Вуличне насильство стало нормою щоденного життя.

— При цьому Президент та його оточення вибудували мережу наймасовішого в українській історії підкупу виборців бюджетними грошима. Порошенко став другим Януковичем.

— Через 5 років після Майдану не покарані і не осуджені вбивці сотень протестувальників, які відкрили Порошенку шлях до президентства. Хоча Президент має повний контроль над ЦВК, Урядом, парламентською більшістю, судами, СБУ, армією і прокуратурою — і несе повну особисту відповідальність за все, що відбувається у країні.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте