Святослав Вишинський
Рейтинг
+4652.71
Сила
14027.99

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Той випадок, коли доречно повторитись.

avatar
Збори на підтримку депутатів від Об’єднання «Самопоміч» Аліни Олевич, Богдана Ковалюка, Андрія Брязкала і Віталія Гавриша біля Чернівецької міської ради 24 березня 2018 р.

avatar
Сюжет телеканалу «Чернівецький промінь» від 6 лютого:

avatar
Коментар Наташі Влащенко про «партійні телеканали» і роль «Народного фронту» у знищенні свободи слова в Україні:

avatar
Кино-повесть Екатерины Вермишевой о первоем полете прототипа Ту-144 — «Взлет» (1969):Кино-повесть Бориса Небылицкого об испытаниях Ту-144 — «Стрела Стратосферы» (1971):Кино-повесть А. Павлова о производстве Ту-144 — «Дверь, Открытая В Небо» (1973):

Останній раз відредаговано
avatar
P.S. Матеріал насправді «плюсую», «замінусував» випадково.
avatar
Насправді один міф Ви підмінюєте іншим: шестикутна зірка (пізніше відома як «зірка Давида») від Середніх віків використовується в оздобленні храмів і геральдиці. Зокрема, на князівських і козацьких гербах — які масонськими аж ніяк не були. Причетність до ідеології прогресу — також не є обов'язковим маркером масонства, а сова — набагато давніший символ мудрості, філософії, богині Афіни. Зрештою, і дослідження масонерії давно не є маргінальними.
avatar
Повний запис круглого столу з прямої трансляції телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Слушна думка (насправді, плюсую). Але Ярослав Кушнірик не реформатор. Саме це зараз необхідно Чернівцям.
avatar
Репортаж телеканалу «Буковина».

avatar
«Буковинський центр» провів Відкриту дискусію «Стоп-кран у Ратуші: чи є шанс уникнути конфлікту?», в якій депутати і політологи обговорили дострокові вибори в Чернівцях. Репортаж телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Сполучені Штати в передкризовому стані (за фактом ряду невирішених конфліктів і нових суспільних викликів), але об'єктивно саме англо-саксонський світ сьогодні є геополітичним, економічним і науково-технологічним центром планети.
avatar
Державну дотацію видурюють не громадяни, а підприємства, що надають комунальні послуги — і належать олігархам. І влада вважає цей факт і ці цифри — «перемогою».
avatar
З фрази «Не засуджуйте та не судимі будете» і починається головна маніпуляція. Призвання церкви і вірян — боротись із усім, що є ворожим вірі. Так церква народилась і поширилась, суть віри — в нетолеруванні гріха. Не перекручуйте Біблію. Якщо Вам не подобається це — тоді чесно визнайте, що Ваша віра не з церквою, а є особистим суб'єктивним поглядом на речі. Для його висловлення посилатись на Біблію непотрібно.
avatar
5 років потому.

avatar
Савік Шустер оголосив голодування до моменту повернення йому права на роботу в Україні. 26 квітня 2016 р.

avatar
Справді, навіщо заглиблюватись, якщо будь-яку тему можна розкрити за 15 хв. А з «Вікіпедією» взагалі за 5.
avatar
«Проведення коротких лекторіїв для доступнішого розкриття наукових тем»?
avatar
Термінал можна було встановити, не трощивши стіну взагалі.
avatar
Не так давно вся країна дивувалась, чому на Донбасі не спадає захоплення Віктором II. Але в кожному регіоні є свій власний «Янукович». «Тому що свій».