Святослав Вишинський
Рейтинг
+4653.28
Сила
14030.04

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Репортаж телеканалу «Буковина».

avatar
«Буковинський центр» провів Відкриту дискусію «Стоп-кран у Ратуші: чи є шанс уникнути конфлікту?», в якій депутати і політологи обговорили дострокові вибори в Чернівцях. Репортаж телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Сполучені Штати в передкризовому стані (за фактом ряду невирішених конфліктів і нових суспільних викликів), але об'єктивно саме англо-саксонський світ сьогодні є геополітичним, економічним і науково-технологічним центром планети.
avatar
Державну дотацію видурюють не громадяни, а підприємства, що надають комунальні послуги — і належать олігархам. І влада вважає цей факт і ці цифри — «перемогою».
avatar
З фрази «Не засуджуйте та не судимі будете» і починається головна маніпуляція. Призвання церкви і вірян — боротись із усім, що є ворожим вірі. Так церква народилась і поширилась, суть віри — в нетолеруванні гріха. Не перекручуйте Біблію. Якщо Вам не подобається це — тоді чесно визнайте, що Ваша віра не з церквою, а є особистим суб'єктивним поглядом на речі. Для його висловлення посилатись на Біблію непотрібно.
avatar
5 років потому.

avatar
Савік Шустер оголосив голодування до моменту повернення йому права на роботу в Україні. 26 квітня 2016 р.

avatar
Справді, навіщо заглиблюватись, якщо будь-яку тему можна розкрити за 15 хв. А з «Вікіпедією» взагалі за 5.
avatar
«Проведення коротких лекторіїв для доступнішого розкриття наукових тем»?
avatar
Термінал можна було встановити, не трощивши стіну взагалі.
avatar
Не так давно вся країна дивувалась, чому на Донбасі не спадає захоплення Віктором II. Але в кожному регіоні є свій власний «Янукович». «Тому що свій».
avatar
И распятые славянские мальчики.
avatar
Серед іншого: блогам ВКурсі.ком уже 6 років.
avatar
23 січня помер гітарист «КОМУ ВНИЗ» Владислав Макаров.

Останній раз відредаговано
avatar
Стосується всіх регіонів України.
avatar
«Здесь играют в шахматы! Весь этот мир — шахматы (если только, конечно, это можно назвать миром)! Это одна большая-пребольшая партия. <...> И как бы мне хотелось, чтобы меня приняли в эту игру! Я даже согласна быть Пешкой, только бы меня взяли… Хотя, конечно, больше всего мне бы хотелось быть Королевой!» (Льюис Кэрролл, «Алиса в Зазеркалье»)
avatar
Сьогодні на сесії Чернівецької міської ради були нагороджені 27 учасників АТО з Чернівців. Показово, що окремих бійців, які є «політично неугодними» міській владі — проігнорували. Зокрема, не було відзначено чинного та колишнього депутатів міської ради від «Солідарності» Василя Максимюка та Олега Громадського від «Батьківщини», в яких складні особисті стосунки з Олексієм Каспруком. Вочевидь, із політичних міркувань (колишнє членство в Партії регіонів) проігнорували чинного заступника міського голови Олександра Паскаря, а також ветеранів АТО Сергія Козака (на останніх виборах — кандидат на посаду міського голови від Радикальної партії) та Олександра Замерзляка (кандидат у депутати Чернівецької міської ради від «Опозиційного блоку»).
avatar
Зважаючи на арт-підготовку нового «тушкування» на «BukNews» («Депутати місцевих рад можуть спокійно голосувати по совісті і на користь громади, а не під загрозою втрати мандата»), публічні звинувачення Володимира Куліша та недавню заяву Максима Бурбака про утворення депутатської групи «Народного фронту» в Чернівецькій обласній раді — можна прогнозувати близький розпад фракцій Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на Буковині. Якщо не офіційний, то фактичний. У цьому контексті особливо знакова оцінка Давидом Жванією діяльності політичної групи Арсенія Яценюка в розмові з «Українською правдою» 7 грудня:

Возьмите историю человека. Кто такой Яценюк? Это политический вор. Возьмем его появление в «Нашей Украине» — появился Яценюк, в него «влюбилась» Катя Ющенко, сказала, какой талантливый молодой парень. Он бегал со своей «черновицкой группкой», обхаживал всех и все, прорвался и сразу начал «выкручивать», пока «Наша Украина» до конца не «сдохла». В конечном итоге он же хотел ее себе забрать. Он реально похоронил политика Ющенко, просто собственноручно положил на него большой крест, а сверху еще и камень.

Дальше он перебрался в «Нашу Украину — Народную Самооборону». Он просто ревновал Луценко к тому, что Луценко эффективный политик, который резко вышел на орбиту, и у него большие перспективы во главе такой мощной политсилы. Он завис гирями, делал все возможное и везде, как только можно для того, чтобы это все не состоялось. В конечном итоге все это сожрал и уничтожил. Затем залез в «сердечный» блок ЮВТ. Там по той же схеме: пока все не вынес, не успокоился. Это человек-кукушка. Куда его впустишь, там он все выест, вытопчет, поломает. Он вор. Он правда разокрал все, что было.
avatar
Цього достатньо:

«Студенти не приходять на зустрічі з керівництвом».
avatar
Відсутність аналогічних проблем зі студентськими в БДМУ та БДФЕУ Степан Мельничук пояснює меншою кількістю студентів — відтак на інші чернівецькі університети в даному питанні не поширюється тендерна процедура.