Святослав Вишинський
Рейтинг
+4652.71
Сила
14027.99

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
На цьому аналітика закінчилась.
avatar
Реалістичний сценарій, хоча і не позбавлений штампів. Що значить «проевропейська» більшість? Чернівці інтегруються в Европу своїм власним ходом? За такою логікою «проевропейська» більшість була за Віталія Михайлішина — принаймні, тоді в Чернівців із Европою ще було пряме сполучення. «Гібридною» останні 1,5 роки є і більшість за Олексія Каспрука, тому незрозуміло, де закінчуються «гібриди» і починається «Европа» — хіба що у власних політичних симпатіях. Аналогічно методика проведення «своїх людей» у різні політичні проекти характерна і для «групи Бурбака» — і «Солідарність», і «Батьківщина», і «Народний контроль» є цьому прикладами.
Останній раз відредаговано
avatar
Memento mori.
avatar
Цілодобовий доступ до гуртожитків гарантований студентам і аспірантам ще з 2011 р. відповідною постановою міністра освіти і науки.
avatar
Друге попередження є і останнім. Всього найкращого.
avatar
Змінюються лише політичні режими — репресивні машини залишаються.
avatar
По-перше, я Вам не «Славко» і на «ти» з Вами не переходив. По-друге, «мовленнєвий акт» «тимчасового чернівчанина» без фотографії на цьому завершимо — я звик розмовляти з реальними людьми, які не порушують Правил мережі. Перше попередження.
avatar
Дніпропетровськ сьогодні: затримання Геннадія Корбана та ін. підозрюваних. Можна сказати, в Чернівцях іще скромно обійшлися. Без бронетехніки та крупнокаліберних кулеметів.

avatar
Можливо. Але Сергій Гайдай далі ставить питання, чому настільки диспропорційна та вибіркова реакція влади на правопорушення. Україну не перший рік скандалізують корупційні справи, відверта злочинність і зрада національних інтересів політиками та високопосадовцями. Постійне повторення «прецеденту Мосійчука» руйнує довіру до влади і закону — і, як наслідок, веде політичну систему до колапсу.
avatar
P.S. Взагалі, цікаві часи.

avatar
Під час виборів політичні ефіри на будь-якому телеканалі проплачуються з фондів кандидатів і є агітаційними, це обов'язкова норма виборчого законодавства. Мій допис засвідчує природній погляд на поведінку посадовця, що, бажаючи отримати підтримку чернівчан, мав би рахуватись із їхнім вибором — і бути дещо ввічливішим. Не може міський голова, який систематично обвинувачує депутатів попереднього скликання в нагнітанні конфліктів, сам розпочинати наступний політичний цикл — з «наїзду» на переможців. Заклик "ізолювати" кандидатів, за яких проголосував кожен четвертий виборець — є виявом неприхованої зневаги до городян. І партійна приналежність тут ні до чого. Коли у 2011 р. з посади міського голови «пішли» Миколу Федорука, обраного більшістю чернівчан — я називав це такими ж словами. В політиці форма подекуди важливіша за емоції.
avatar
Як член партії «Свобода», на виборах я підтримував «Народний контроль».
avatar
Стрілянину в гуртожитку влаштували прихильники партії «Рідне місто», щоби залякати студентів.
avatar
Кожен четвертий виборець віддав голос за кандидатів від «Рідного міста» до Чернівецької міської ради і на посаду чернівецького міського голови. Коли чинний мер на першому брифінгу після виборів називає новообраних депутатів «запроданцями» та закликає їх ізолювати — це означає, що йому «до лампочки» вибір великої частини громади. Він цей вибір не поважає і, судячи з його подальших заяв і дій, робитиме все для того, щоби голос кожного четвертого виборця в міській раді був "ізольований". Така риторика недостойна і в ній немає нічого смішного.
avatar
Депутат Наталія Козлова (фракція «Народний фронт») на сьогоднішній сесії Чернівецької міської ради:

«Большая часть голосов „Рідного міста“ — только благодаря платежу».
avatar
На допомогу прийде — «Народний контроль».
avatar
Міліція покинула місце протесту під вигуки «Ганьба!». На момент озброєного обшуку у квартирі були діти. Кандидат у депутати Василь Продан вважає інцидент початком політичних переслідувань політичної партії «Рідне місто», яка, за даними екзит-полів та паралельного підрахунку голосів, перемогла на виборах до Чернівецької міської ради 25 жовтня.

avatar


Обшук у квартирі кандидата в депутати Чернівецької міської ради від партії «Рідне місто» Ростислава Білика завершився — за свідченнями журналістів, озброєні правоохоронці нічого компрометуючого не знайшли. Рух по вул. Головній відновлено. Найближчим часом очікується прес-конференція Ростислава Білика.

Очевидці відмічають у діях правоохоронців порушення низки статей Закону України «Про міліцію» та брутальну поведінку спецпризначенців. Кандидату в депутати від «Рідного міста» Вадиму Колегаю погрожували зброєю. В захисту також є сумніви щодо правомірності обшуку в цілому.

Ситуацію на місці подій прокоментував кандидат у депутати від «Рідного міста» Василь Продан, який у прямому ефірі «Чернівецького променя» звернувся до начальника УМВС у Чернівецькій обл. Сергія Пілігріма:

«Не можна на наступний день після виборів у переможців виборів робити обшуки зі спецназом, так не живуть люди… Пане Пілігрім, прийдіть сюди до людей і поясніть, що ваші озброєні люди робили в квартирі у людини, яка зайняла перше місце на виборах. Це вперше у Чернівцях так розправляються із політичними опонентами. Що ці люди шукали з трьома рожками патронів у бронежилетах у ліжку дитини?»

Попри вимоги протестувальників, Сергій Пілігрім на місці подій так і не з'явився.
avatar
Журналістам телеканалу «Чернівецький промінь» в Управлінні МВС у Чернівецькій обл. офіційно заявили, що обшуків у помешканнях кандидатів у депутати від «Рідного міста» не проводять. Тимчасом у помешканні Ростислава Білика триває обшук, вхід до квартири кандидата заблокували спецпризначенці, озброєні автоматами і з повними боєкомплектами. Більше сотні активістів та обурених мешканців перекривають вул. Головну і вимагають негайного прибуття на місце подій начальника УМВС Сергія Пілігріма.

avatar


Тимчасом на пішоходному переході біля будинку по вул. Головній, де мешкає кандидат від «Рідного міста» Ростислав Білик, мешканці та активісти на знак протесту перекрили рух транспорту.