Святослав Вишинський
Рейтинг
+4666.40
Сила
14065.83

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Справді, навіщо заглиблюватись, якщо будь-яку тему можна розкрити за 15 хв. А з «Вікіпедією» взагалі за 5.
avatar
«Проведення коротких лекторіїв для доступнішого розкриття наукових тем»?
avatar
Термінал можна було встановити, не трощивши стіну взагалі.
avatar
Не так давно вся країна дивувалась, чому на Донбасі не спадає захоплення Віктором II. Але в кожному регіоні є свій власний «Янукович». «Тому що свій».
avatar
И распятые славянские мальчики.
avatar
Серед іншого: блогам ВКурсі.ком уже 6 років.
avatar
23 січня помер гітарист «КОМУ ВНИЗ» Владислав Макаров.

Останній раз відредаговано
avatar
Стосується всіх регіонів України.
avatar
«Здесь играют в шахматы! Весь этот мир — шахматы (если только, конечно, это можно назвать миром)! Это одна большая-пребольшая партия. <...> И как бы мне хотелось, чтобы меня приняли в эту игру! Я даже согласна быть Пешкой, только бы меня взяли… Хотя, конечно, больше всего мне бы хотелось быть Королевой!» (Льюис Кэрролл, «Алиса в Зазеркалье»)
avatar
Сьогодні на сесії Чернівецької міської ради були нагороджені 27 учасників АТО з Чернівців. Показово, що окремих бійців, які є «політично неугодними» міській владі — проігнорували. Зокрема, не було відзначено чинного та колишнього депутатів міської ради від «Солідарності» Василя Максимюка та Олега Громадського від «Батьківщини», в яких складні особисті стосунки з Олексієм Каспруком. Вочевидь, із політичних міркувань (колишнє членство в Партії регіонів) проігнорували чинного заступника міського голови Олександра Паскаря, а також ветеранів АТО Сергія Козака (на останніх виборах — кандидат на посаду міського голови від Радикальної партії) та Олександра Замерзляка (кандидат у депутати Чернівецької міської ради від «Опозиційного блоку»).
avatar
Зважаючи на арт-підготовку нового «тушкування» на «BukNews» («Депутати місцевих рад можуть спокійно голосувати по совісті і на користь громади, а не під загрозою втрати мандата»), публічні звинувачення Володимира Куліша та недавню заяву Максима Бурбака про утворення депутатської групи «Народного фронту» в Чернівецькій обласній раді — можна прогнозувати близький розпад фракцій Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на Буковині. Якщо не офіційний, то фактичний. У цьому контексті особливо знакова оцінка Давидом Жванією діяльності політичної групи Арсенія Яценюка в розмові з «Українською правдою» 7 грудня:

Возьмите историю человека. Кто такой Яценюк? Это политический вор. Возьмем его появление в «Нашей Украине» — появился Яценюк, в него «влюбилась» Катя Ющенко, сказала, какой талантливый молодой парень. Он бегал со своей «черновицкой группкой», обхаживал всех и все, прорвался и сразу начал «выкручивать», пока «Наша Украина» до конца не «сдохла». В конечном итоге он же хотел ее себе забрать. Он реально похоронил политика Ющенко, просто собственноручно положил на него большой крест, а сверху еще и камень.

Дальше он перебрался в «Нашу Украину — Народную Самооборону». Он просто ревновал Луценко к тому, что Луценко эффективный политик, который резко вышел на орбиту, и у него большие перспективы во главе такой мощной политсилы. Он завис гирями, делал все возможное и везде, как только можно для того, чтобы это все не состоялось. В конечном итоге все это сожрал и уничтожил. Затем залез в «сердечный» блок ЮВТ. Там по той же схеме: пока все не вынес, не успокоился. Это человек-кукушка. Куда его впустишь, там он все выест, вытопчет, поломает. Он вор. Он правда разокрал все, что было.
avatar
Цього достатньо:

«Студенти не приходять на зустрічі з керівництвом».
avatar
Відсутність аналогічних проблем зі студентськими в БДМУ та БДФЕУ Степан Мельничук пояснює меншою кількістю студентів — відтак на інші чернівецькі університети в даному питанні не поширюється тендерна процедура.

avatar
Усе ж здається, що публікація саме цієї новини далека від політики — це просто жага сенсації, заради якої пожертвують і дівчинкою, і форматом, і університетом. Світлини хоч і річної давнини, але перевіряти це нікому нецікаво, тому що «жовті» скандали сроку давності не мають. На відміну від історії з автостанціями, які очевидно вписувались в інформаційну підготовку певних управлінських рішень.
avatar
Takym čynom slova iz pomjakšenńamy matymut osoblyvyj diakretyčnyj znak -´- ale v pobutovomu vžytku jogo, švydše za vse (v SMS toščo), bude zamińaty apostrof miž literamy. Analogično pid pytanńam — stavyty, jak u cómu komentari, akut nad pomjakšenoju pryholosnoju (todi dejaki litery v tablyćax Unicode prosto vidsutni, e.g. akut nad «t»), čy nad holosnoju (ščo značno prostiše). Napryklad: "pomjakšenńa" i "pomjakšenná". Druhyj variant logičnišyj, adže povtoŕuje pryncyp pomjakšenńa zvukom -i-, kotryj ne peredbačaje dodatkovyx znakiv, ale zavždy pomjakšuje peredujučyj pryholosnyj.

Odnym slovom, ce označaje dĺa jotovanyx i pomjakšujučyx -я-, -ю-, -є-, -ї- ta -йо-, -ьо- v kyrylyci — spolučenńa -ja-, -ju-, -je-, -ji-, -jo- koly dva zvuky — i litery -á-, -ú-, -é-, -ó- ta standartnu -i- (jaka mala by todi vyhĺadaty jak -í-, ale ce ne pryncypovo) — koly proste pomjakšenńa.
Останній раз відредаговано
avatar
Дана транслітерація розроблялась у ході тривалої дискусії, за якої було вирішено орієнтуватись на вживані в західно- і південно-слов'янських мовах літери та розкладки, і відмовитись від польського зразка, який міг би асимілювати український правопис. У той же час не виключаю, що з часом пом'якшуючі апострофи злиються в написанні з голосними і приголосними — і сформують нові літери. Але це, відповідно, означатиме розробку нової клавіатури, про що нині мова не йде. Або, як варіант, додати комбінацію клавіш для набору акута — тоді слова виглядатимуть цільніше, як у рукописному правописі.
avatar
«Хто це зробив? Робили цю справу місцеві громадські активісти. <...> А решта односельців не хотіло зв'язуватися із божевільними політиканами. <...> Ну так і повезли моїх родичів під мовчання, а подекуди й одабрямс односельців та захоплене улюлюкання місцевого активу, преси тощо».

До слова, за рядом історичних досліджень чисельність персоналу німецької Гестапо була навіть за тогочасними мірками мізерною. Вся робота поліції зводилась переважно до аналізу доносів, які німецькі громадяни справно надсилали самі.
avatar
Чернівці стають схожими на Київ — ніхто не звертає уваги на деталі. Тоді як деталі вирішують усе.
avatar
Якби вчителям платили достойну зарплатню, то і питання подарунків до свят не стояло би. Менше романтизму: вчителям роблять подарунки не лише на знак вдячності, але й на знак співчуття і розуміння їхнього приниженого соціального становища. Основна проблема України — це не корупція, а бідність. З корупцією не можна боротись, коли державний працівник отримує зарплатню менше 100 USD на місяць.
avatar
Не так багато чернівчан зможуть показати будинок, у якому мешкав Пауль Целан. Або Юрій Федькович.