Святослав Вишинський
Рейтинг
+4652.71
Сила
14027.99

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Не так багато чернівчан зможуть показати будинок, у якому мешкав Пауль Целан. Або Юрій Федькович.

avatar
Відео-запис лекції. Трансляція телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Шевченківський районний суд Чернівців виніс вироки: троє студентів отримали умовні терміни. Справа начебто отримує логічне завершення — проте деякі питання залишаються відкритими.

— Чому повідомляли про майже сотню студентів, які продали свої голоси і дали покази міліції, але засудили лише трьох?
— Чому засідання суду в такій резонансній справі відбувались практично таємно, без участі преси, а хід розгляду не висвітлювався у ЗМІ?
— Нарешті, чи доведено в суді причетність до організації підкупу студентів самого Ростислава Білика — чи натомість засуджені лише виконавці, а кандидат досі залишається підозрюваним?
avatar
У мережі ВКурсі.ком не вітається вживання нецензурної і грубої лексики. Будьте уважні.
avatar
Вміст допису видалено. Профіль заблоковано.
avatar
На цьому аналітика закінчилась.
avatar
Реалістичний сценарій, хоча і не позбавлений штампів. Що значить «проевропейська» більшість? Чернівці інтегруються в Европу своїм власним ходом? За такою логікою «проевропейська» більшість була за Віталія Михайлішина — принаймні, тоді в Чернівців із Европою ще було пряме сполучення. «Гібридною» останні 1,5 роки є і більшість за Олексія Каспрука, тому незрозуміло, де закінчуються «гібриди» і починається «Европа» — хіба що у власних політичних симпатіях. Аналогічно методика проведення «своїх людей» у різні політичні проекти характерна і для «групи Бурбака» — і «Солідарність», і «Батьківщина», і «Народний контроль» є цьому прикладами.
Останній раз відредаговано
avatar
Memento mori.
avatar
Цілодобовий доступ до гуртожитків гарантований студентам і аспірантам ще з 2011 р. відповідною постановою міністра освіти і науки.
avatar
Друге попередження є і останнім. Всього найкращого.
avatar
Змінюються лише політичні режими — репресивні машини залишаються.
avatar
По-перше, я Вам не «Славко» і на «ти» з Вами не переходив. По-друге, «мовленнєвий акт» «тимчасового чернівчанина» без фотографії на цьому завершимо — я звик розмовляти з реальними людьми, які не порушують Правил мережі. Перше попередження.
avatar
Дніпропетровськ сьогодні: затримання Геннадія Корбана та ін. підозрюваних. Можна сказати, в Чернівцях іще скромно обійшлися. Без бронетехніки та крупнокаліберних кулеметів.

avatar
Можливо. Але Сергій Гайдай далі ставить питання, чому настільки диспропорційна та вибіркова реакція влади на правопорушення. Україну не перший рік скандалізують корупційні справи, відверта злочинність і зрада національних інтересів політиками та високопосадовцями. Постійне повторення «прецеденту Мосійчука» руйнує довіру до влади і закону — і, як наслідок, веде політичну систему до колапсу.
avatar
P.S. Взагалі, цікаві часи.

avatar
Під час виборів політичні ефіри на будь-якому телеканалі проплачуються з фондів кандидатів і є агітаційними, це обов'язкова норма виборчого законодавства. Мій допис засвідчує природній погляд на поведінку посадовця, що, бажаючи отримати підтримку чернівчан, мав би рахуватись із їхнім вибором — і бути дещо ввічливішим. Не може міський голова, який систематично обвинувачує депутатів попереднього скликання в нагнітанні конфліктів, сам розпочинати наступний політичний цикл — з «наїзду» на переможців. Заклик "ізолювати" кандидатів, за яких проголосував кожен четвертий виборець — є виявом неприхованої зневаги до городян. І партійна приналежність тут ні до чого. Коли у 2011 р. з посади міського голови «пішли» Миколу Федорука, обраного більшістю чернівчан — я називав це такими ж словами. В політиці форма подекуди важливіша за емоції.
avatar
Як член партії «Свобода», на виборах я підтримував «Народний контроль».
avatar
Стрілянину в гуртожитку влаштували прихильники партії «Рідне місто», щоби залякати студентів.
avatar
Кожен четвертий виборець віддав голос за кандидатів від «Рідного міста» до Чернівецької міської ради і на посаду чернівецького міського голови. Коли чинний мер на першому брифінгу після виборів називає новообраних депутатів «запроданцями» та закликає їх ізолювати — це означає, що йому «до лампочки» вибір великої частини громади. Він цей вибір не поважає і, судячи з його подальших заяв і дій, робитиме все для того, щоби голос кожного четвертого виборця в міській раді був "ізольований". Така риторика недостойна і в ній немає нічого смішного.
avatar
Депутат Наталія Козлова (фракція «Народний фронт») на сьогоднішній сесії Чернівецької міської ради:

«Большая часть голосов „Рідного міста“ — только благодаря платежу».