Святослав Вишинський
Рейтинг
+4653.28
Сила
14030.04

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Усе ж здається, що публікація саме цієї новини далека від політики — це просто жага сенсації, заради якої пожертвують і дівчинкою, і форматом, і університетом. Світлини хоч і річної давнини, але перевіряти це нікому нецікаво, тому що «жовті» скандали сроку давності не мають. На відміну від історії з автостанціями, які очевидно вписувались в інформаційну підготовку певних управлінських рішень.
avatar
Takym čynom slova iz pomjakšenńamy matymut osoblyvyj diakretyčnyj znak -´- ale v pobutovomu vžytku jogo, švydše za vse (v SMS toščo), bude zamińaty apostrof miž literamy. Analogično pid pytanńam — stavyty, jak u cómu komentari, akut nad pomjakšenoju pryholosnoju (todi dejaki litery v tablyćax Unicode prosto vidsutni, e.g. akut nad «t»), čy nad holosnoju (ščo značno prostiše). Napryklad: "pomjakšenńa" i "pomjakšenná". Druhyj variant logičnišyj, adže povtoŕuje pryncyp pomjakšenńa zvukom -i-, kotryj ne peredbačaje dodatkovyx znakiv, ale zavždy pomjakšuje peredujučyj pryholosnyj.

Odnym slovom, ce označaje dĺa jotovanyx i pomjakšujučyx -я-, -ю-, -є-, -ї- ta -йо-, -ьо- v kyrylyci — spolučenńa -ja-, -ju-, -je-, -ji-, -jo- koly dva zvuky — i litery -á-, -ú-, -é-, -ó- ta standartnu -i- (jaka mala by todi vyhĺadaty jak -í-, ale ce ne pryncypovo) — koly proste pomjakšenńa.
Останній раз відредаговано
avatar
Дана транслітерація розроблялась у ході тривалої дискусії, за якої було вирішено орієнтуватись на вживані в західно- і південно-слов'янських мовах літери та розкладки, і відмовитись від польського зразка, який міг би асимілювати український правопис. У той же час не виключаю, що з часом пом'якшуючі апострофи злиються в написанні з голосними і приголосними — і сформують нові літери. Але це, відповідно, означатиме розробку нової клавіатури, про що нині мова не йде. Або, як варіант, додати комбінацію клавіш для набору акута — тоді слова виглядатимуть цільніше, як у рукописному правописі.
avatar
«Хто це зробив? Робили цю справу місцеві громадські активісти. <...> А решта односельців не хотіло зв'язуватися із божевільними політиканами. <...> Ну так і повезли моїх родичів під мовчання, а подекуди й одабрямс односельців та захоплене улюлюкання місцевого активу, преси тощо».

До слова, за рядом історичних досліджень чисельність персоналу німецької Гестапо була навіть за тогочасними мірками мізерною. Вся робота поліції зводилась переважно до аналізу доносів, які німецькі громадяни справно надсилали самі.
avatar
Чернівці стають схожими на Київ — ніхто не звертає уваги на деталі. Тоді як деталі вирішують усе.
avatar
Якби вчителям платили достойну зарплатню, то і питання подарунків до свят не стояло би. Менше романтизму: вчителям роблять подарунки не лише на знак вдячності, але й на знак співчуття і розуміння їхнього приниженого соціального становища. Основна проблема України — це не корупція, а бідність. З корупцією не можна боротись, коли державний працівник отримує зарплатню менше 100 USD на місяць.
avatar
Не так багато чернівчан зможуть показати будинок, у якому мешкав Пауль Целан. Або Юрій Федькович.

avatar
Відео-запис лекції. Трансляція телеканалу «Чернівецький промінь».

avatar
Сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Шевченківський районний суд Чернівців виніс вироки: троє студентів отримали умовні терміни. Справа начебто отримує логічне завершення — проте деякі питання залишаються відкритими.

— Чому повідомляли про майже сотню студентів, які продали свої голоси і дали покази міліції, але засудили лише трьох?
— Чому засідання суду в такій резонансній справі відбувались практично таємно, без участі преси, а хід розгляду не висвітлювався у ЗМІ?
— Нарешті, чи доведено в суді причетність до організації підкупу студентів самого Ростислава Білика — чи натомість засуджені лише виконавці, а кандидат досі залишається підозрюваним?
avatar
У мережі ВКурсі.ком не вітається вживання нецензурної і грубої лексики. Будьте уважні.
avatar
Вміст допису видалено. Профіль заблоковано.
avatar
На цьому аналітика закінчилась.
avatar
Реалістичний сценарій, хоча і не позбавлений штампів. Що значить «проевропейська» більшість? Чернівці інтегруються в Европу своїм власним ходом? За такою логікою «проевропейська» більшість була за Віталія Михайлішина — принаймні, тоді в Чернівців із Европою ще було пряме сполучення. «Гібридною» останні 1,5 роки є і більшість за Олексія Каспрука, тому незрозуміло, де закінчуються «гібриди» і починається «Европа» — хіба що у власних політичних симпатіях. Аналогічно методика проведення «своїх людей» у різні політичні проекти характерна і для «групи Бурбака» — і «Солідарність», і «Батьківщина», і «Народний контроль» є цьому прикладами.
Останній раз відредаговано
avatar
Memento mori.
avatar
Цілодобовий доступ до гуртожитків гарантований студентам і аспірантам ще з 2011 р. відповідною постановою міністра освіти і науки.
avatar
Друге попередження є і останнім. Всього найкращого.
avatar
Змінюються лише політичні режими — репресивні машини залишаються.
avatar
По-перше, я Вам не «Славко» і на «ти» з Вами не переходив. По-друге, «мовленнєвий акт» «тимчасового чернівчанина» без фотографії на цьому завершимо — я звик розмовляти з реальними людьми, які не порушують Правил мережі. Перше попередження.
avatar
Дніпропетровськ сьогодні: затримання Геннадія Корбана та ін. підозрюваних. Можна сказати, в Чернівцях іще скромно обійшлися. Без бронетехніки та крупнокаліберних кулеметів.

avatar
Можливо. Але Сергій Гайдай далі ставить питання, чому настільки диспропорційна та вибіркова реакція влади на правопорушення. Україну не перший рік скандалізують корупційні справи, відверта злочинність і зрада національних інтересів політиками та високопосадовцями. Постійне повторення «прецеденту Мосійчука» руйнує довіру до влади і закону — і, як наслідок, веде політичну систему до колапсу.