Святослав Вишинський
Рейтинг
+4653.28
Сила
14030.04

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
P.S. Взагалі, цікаві часи.

avatar
Під час виборів політичні ефіри на будь-якому телеканалі проплачуються з фондів кандидатів і є агітаційними, це обов'язкова норма виборчого законодавства. Мій допис засвідчує природній погляд на поведінку посадовця, що, бажаючи отримати підтримку чернівчан, мав би рахуватись із їхнім вибором — і бути дещо ввічливішим. Не може міський голова, який систематично обвинувачує депутатів попереднього скликання в нагнітанні конфліктів, сам розпочинати наступний політичний цикл — з «наїзду» на переможців. Заклик "ізолювати" кандидатів, за яких проголосував кожен четвертий виборець — є виявом неприхованої зневаги до городян. І партійна приналежність тут ні до чого. Коли у 2011 р. з посади міського голови «пішли» Миколу Федорука, обраного більшістю чернівчан — я називав це такими ж словами. В політиці форма подекуди важливіша за емоції.
avatar
Як член партії «Свобода», на виборах я підтримував «Народний контроль».
avatar
Стрілянину в гуртожитку влаштували прихильники партії «Рідне місто», щоби залякати студентів.
avatar
Кожен четвертий виборець віддав голос за кандидатів від «Рідного міста» до Чернівецької міської ради і на посаду чернівецького міського голови. Коли чинний мер на першому брифінгу після виборів називає новообраних депутатів «запроданцями» та закликає їх ізолювати — це означає, що йому «до лампочки» вибір великої частини громади. Він цей вибір не поважає і, судячи з його подальших заяв і дій, робитиме все для того, щоби голос кожного четвертого виборця в міській раді був "ізольований". Така риторика недостойна і в ній немає нічого смішного.
avatar
Депутат Наталія Козлова (фракція «Народний фронт») на сьогоднішній сесії Чернівецької міської ради:

«Большая часть голосов „Рідного міста“ — только благодаря платежу».
avatar
На допомогу прийде — «Народний контроль».
avatar
Міліція покинула місце протесту під вигуки «Ганьба!». На момент озброєного обшуку у квартирі були діти. Кандидат у депутати Василь Продан вважає інцидент початком політичних переслідувань політичної партії «Рідне місто», яка, за даними екзит-полів та паралельного підрахунку голосів, перемогла на виборах до Чернівецької міської ради 25 жовтня.

avatar


Обшук у квартирі кандидата в депутати Чернівецької міської ради від партії «Рідне місто» Ростислава Білика завершився — за свідченнями журналістів, озброєні правоохоронці нічого компрометуючого не знайшли. Рух по вул. Головній відновлено. Найближчим часом очікується прес-конференція Ростислава Білика.

Очевидці відмічають у діях правоохоронців порушення низки статей Закону України «Про міліцію» та брутальну поведінку спецпризначенців. Кандидату в депутати від «Рідного міста» Вадиму Колегаю погрожували зброєю. В захисту також є сумніви щодо правомірності обшуку в цілому.

Ситуацію на місці подій прокоментував кандидат у депутати від «Рідного міста» Василь Продан, який у прямому ефірі «Чернівецького променя» звернувся до начальника УМВС у Чернівецькій обл. Сергія Пілігріма:

«Не можна на наступний день після виборів у переможців виборів робити обшуки зі спецназом, так не живуть люди… Пане Пілігрім, прийдіть сюди до людей і поясніть, що ваші озброєні люди робили в квартирі у людини, яка зайняла перше місце на виборах. Це вперше у Чернівцях так розправляються із політичними опонентами. Що ці люди шукали з трьома рожками патронів у бронежилетах у ліжку дитини?»

Попри вимоги протестувальників, Сергій Пілігрім на місці подій так і не з'явився.
avatar
Журналістам телеканалу «Чернівецький промінь» в Управлінні МВС у Чернівецькій обл. офіційно заявили, що обшуків у помешканнях кандидатів у депутати від «Рідного міста» не проводять. Тимчасом у помешканні Ростислава Білика триває обшук, вхід до квартири кандидата заблокували спецпризначенці, озброєні автоматами і з повними боєкомплектами. Більше сотні активістів та обурених мешканців перекривають вул. Головну і вимагають негайного прибуття на місце подій начальника УМВС Сергія Пілігріма.

avatar


Тимчасом на пішоходному переході біля будинку по вул. Головній, де мешкає кандидат від «Рідного міста» Ростислав Білик, мешканці та активісти на знак протесту перекрили рух транспорту.
avatar
Сьогодні міліція в супроводі бійців спецпідрозділу, в масках та озброєних автоматами, проводить обшуки у помешканнях кандидатів у депутати Чернівецької міської ради Ростислава Білика, Василя Продана, Володимира Бешлея і кандидата на посаду чернівецького міського голови Віталія Михайлішина. Пряма трансляція з місця подій в ефірі телеканалу «Чернівецький промінь»:

avatar
«Правому сектору» потрібна не держава, а боротьба за неї. Більшість радикалів насправді не знають, що робити з владою, коли вона падає їм до ніг.
avatar
Оригінальна сентенція від представника партії, чий керівник визнав, що на довиборах у Чернігові підкуповував виборців гречкою.
avatar
Швидше за все, йдеться про якісь форми ринкових зборів — які регулюються місцевою владою. Окремі об'єкти в Чернівцях, як відомо, за різними схемами від цього ухиляються.
avatar
Вам не здається, що рівень дискусії між посадовцями і політиками, де обмінюються такими оцінками — не можна вважати прийнятним? Мешканці міста очікують аргументованих пояснень, а не взаємних образ між публічними особами.
avatar
А хтось звернув увагу, що міський голова не просто рекламується — а рекламується на бюджетних закупівлях? На освоєнні коштів платників податків, одним словом. Коли він же нещодавно урізав депутатські фонди, аби міські обранці перед виборами «не піарились» на бюджетних коштах.

Останній раз відредаговано
avatar
Все починається з охоронця. І закінчується ректором. Відповідальність несуть усі.
avatar
Тема невичерпна.

avatar
З Блоком Петра Порошенка не домовились — Наталію Якимчук висунуто на посаду чернівецького міського голови. Кампанія Віталія Михайлішина на черзі. «Сутінки мерів»: Київ—Львів—Чернівці.