Святослав Вишинський
Рейтинг
+4652.71
Сила
14027.99

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Сьогодні міліція в супроводі бійців спецпідрозділу, в масках та озброєних автоматами, проводить обшуки у помешканнях кандидатів у депутати Чернівецької міської ради Ростислава Білика, Василя Продана, Володимира Бешлея і кандидата на посаду чернівецького міського голови Віталія Михайлішина. Пряма трансляція з місця подій в ефірі телеканалу «Чернівецький промінь»:

avatar
«Правому сектору» потрібна не держава, а боротьба за неї. Більшість радикалів насправді не знають, що робити з владою, коли вона падає їм до ніг.
avatar
Оригінальна сентенція від представника партії, чий керівник визнав, що на довиборах у Чернігові підкуповував виборців гречкою.
avatar
Швидше за все, йдеться про якісь форми ринкових зборів — які регулюються місцевою владою. Окремі об'єкти в Чернівцях, як відомо, за різними схемами від цього ухиляються.
avatar
Вам не здається, що рівень дискусії між посадовцями і політиками, де обмінюються такими оцінками — не можна вважати прийнятним? Мешканці міста очікують аргументованих пояснень, а не взаємних образ між публічними особами.
avatar
А хтось звернув увагу, що міський голова не просто рекламується — а рекламується на бюджетних закупівлях? На освоєнні коштів платників податків, одним словом. Коли він же нещодавно урізав депутатські фонди, аби міські обранці перед виборами «не піарились» на бюджетних коштах.

Останній раз відредаговано
avatar
Все починається з охоронця. І закінчується ректором. Відповідальність несуть усі.
avatar
Тема невичерпна.

avatar
З Блоком Петра Порошенка не домовились — Наталію Якимчук висунуто на посаду чернівецького міського голови. Кампанія Віталія Михайлішина на черзі. «Сутінки мерів»: Київ—Львів—Чернівці.
avatar
Не слід переходити межу розумної критики. Образа — не найсильніший аргумент.
avatar
До слова сказати, значно частіше не цитують журналістів — якщо в більшості питань у них відмінна точка зору. Традиція посилань у Чернівцях узагалі прижилась лише в нецензурній частині.



(«Чернівецький промінь», 22 вересня 2015, 16:13)



(«Молодий буковинець», 22 вересня 2015, 20:32)
avatar
«SуперОК» — мем спрацює.
avatar
Якщо політика — це «грязюка», то як Ви збираєтесь змінювати країну?
avatar
Мікс аудіо-доріжки альбому «Tenebrae» та обраних треків «Majdanek Waltz» з відео-рядом картини Шарунаса Бартаса «Koridorius». Показано в Чернівцях 19 квітня 2013 р.

avatar
Фестиваль став рутиною — чи, радше, «роботою» ініціативної групи. Однак скільки б не критикували його наповнення — сам факт проведення «Meridian Czernowitz» є важливішим за його можливу відсутність.
avatar
«Мильна опера». Гастролі Чернівці-Суми.
avatar
У мережі ВКурсі.ком не прийнято писати під нікнеймами.
avatar
Ви забули блискучий текст «Під час офіційного відкриття фестивалю „Meridian Czernowitz“ цитували поета-українофоба».



Автор статті (Юрій Чорней), напевно, не звернув увагу, що «поет-українофоб» Йосип Бродський цитувався не лише (колишнім радником Віталія Михайлішина) Сергієм Осачуком, але й учасником фестивалю Ігорем Померанцевим. Тоді як інший «поет-українофоб», автор поеми «Полтава» Александр Пушкін став героєм концерту «Музика поезії» — на тому ж фестивалі.

Втім, набагато униліше в чернівецьких ЗМІ виглядають серійні новини про те, де і який чернівчанин втопився, вкрав, убив або розбився. Кожного дня, копія за копією. У всіх ЗМІ без виключення.
avatar
Статус місту не завада.
avatar
Солідний стаж.