Святослав Вишинський
Рейтинг
+4652.71
Сила
14027.99

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
На допомогу прийде — «Народний контроль».
avatar
Міліція покинула місце протесту під вигуки «Ганьба!». На момент озброєного обшуку у квартирі були діти. Кандидат у депутати Василь Продан вважає інцидент початком політичних переслідувань політичної партії «Рідне місто», яка, за даними екзит-полів та паралельного підрахунку голосів, перемогла на виборах до Чернівецької міської ради 25 жовтня.

avatar


Обшук у квартирі кандидата в депутати Чернівецької міської ради від партії «Рідне місто» Ростислава Білика завершився — за свідченнями журналістів, озброєні правоохоронці нічого компрометуючого не знайшли. Рух по вул. Головній відновлено. Найближчим часом очікується прес-конференція Ростислава Білика.

Очевидці відмічають у діях правоохоронців порушення низки статей Закону України «Про міліцію» та брутальну поведінку спецпризначенців. Кандидату в депутати від «Рідного міста» Вадиму Колегаю погрожували зброєю. В захисту також є сумніви щодо правомірності обшуку в цілому.

Ситуацію на місці подій прокоментував кандидат у депутати від «Рідного міста» Василь Продан, який у прямому ефірі «Чернівецького променя» звернувся до начальника УМВС у Чернівецькій обл. Сергія Пілігріма:

«Не можна на наступний день після виборів у переможців виборів робити обшуки зі спецназом, так не живуть люди… Пане Пілігрім, прийдіть сюди до людей і поясніть, що ваші озброєні люди робили в квартирі у людини, яка зайняла перше місце на виборах. Це вперше у Чернівцях так розправляються із політичними опонентами. Що ці люди шукали з трьома рожками патронів у бронежилетах у ліжку дитини?»

Попри вимоги протестувальників, Сергій Пілігрім на місці подій так і не з'явився.
avatar
Журналістам телеканалу «Чернівецький промінь» в Управлінні МВС у Чернівецькій обл. офіційно заявили, що обшуків у помешканнях кандидатів у депутати від «Рідного міста» не проводять. Тимчасом у помешканні Ростислава Білика триває обшук, вхід до квартири кандидата заблокували спецпризначенці, озброєні автоматами і з повними боєкомплектами. Більше сотні активістів та обурених мешканців перекривають вул. Головну і вимагають негайного прибуття на місце подій начальника УМВС Сергія Пілігріма.

avatar


Тимчасом на пішоходному переході біля будинку по вул. Головній, де мешкає кандидат від «Рідного міста» Ростислав Білик, мешканці та активісти на знак протесту перекрили рух транспорту.
avatar
Сьогодні міліція в супроводі бійців спецпідрозділу, в масках та озброєних автоматами, проводить обшуки у помешканнях кандидатів у депутати Чернівецької міської ради Ростислава Білика, Василя Продана, Володимира Бешлея і кандидата на посаду чернівецького міського голови Віталія Михайлішина. Пряма трансляція з місця подій в ефірі телеканалу «Чернівецький промінь»:

avatar
«Правому сектору» потрібна не держава, а боротьба за неї. Більшість радикалів насправді не знають, що робити з владою, коли вона падає їм до ніг.
avatar
Оригінальна сентенція від представника партії, чий керівник визнав, що на довиборах у Чернігові підкуповував виборців гречкою.
avatar
Швидше за все, йдеться про якісь форми ринкових зборів — які регулюються місцевою владою. Окремі об'єкти в Чернівцях, як відомо, за різними схемами від цього ухиляються.
avatar
Вам не здається, що рівень дискусії між посадовцями і політиками, де обмінюються такими оцінками — не можна вважати прийнятним? Мешканці міста очікують аргументованих пояснень, а не взаємних образ між публічними особами.
avatar
А хтось звернув увагу, що міський голова не просто рекламується — а рекламується на бюджетних закупівлях? На освоєнні коштів платників податків, одним словом. Коли він же нещодавно урізав депутатські фонди, аби міські обранці перед виборами «не піарились» на бюджетних коштах.

Останній раз відредаговано
avatar
Все починається з охоронця. І закінчується ректором. Відповідальність несуть усі.
avatar
Тема невичерпна.

avatar
З Блоком Петра Порошенка не домовились — Наталію Якимчук висунуто на посаду чернівецького міського голови. Кампанія Віталія Михайлішина на черзі. «Сутінки мерів»: Київ—Львів—Чернівці.
avatar
Не слід переходити межу розумної критики. Образа — не найсильніший аргумент.
avatar
До слова сказати, значно частіше не цитують журналістів — якщо в більшості питань у них відмінна точка зору. Традиція посилань у Чернівцях узагалі прижилась лише в нецензурній частині.(«Чернівецький промінь», 22 вересня 2015, 16:13)(«Молодий буковинець», 22 вересня 2015, 20:32)
avatar
«SуперОК» — мем спрацює.
avatar
Якщо політика — це «грязюка», то як Ви збираєтесь змінювати країну?
avatar
Мікс аудіо-доріжки альбому «Tenebrae» та обраних треків «Majdanek Waltz» з відео-рядом картини Шарунаса Бартаса «Koridorius». Показано в Чернівцях 19 квітня 2013 р.

avatar
Фестиваль став рутиною — чи, радше, «роботою» ініціативної групи. Однак скільки б не критикували його наповнення — сам факт проведення «Meridian Czernowitz» є важливішим за його можливу відсутність.