Святослав Вишинський
Рейтинг
+4652.71
Сила
14027.99

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Ребрендинг, наскільки мені відомо.
avatar
Судячи з написаного, документи, де фігурють колишні голови РДА та очільник з Новодністровська — на руках таки є.
avatar
Наруга над англійською — це коли в Україні в неї кладуть китайців.
avatar
Політики — такі політики.
avatar
За відсутністю реакції вміст допису видалено, блог заблоковано.
avatar
Міжнародна літературна корпорація «Meridian Czernowitz» шукає керівника проекту «Paul Celan Literaturzentrum».

avatar
Розшифруйте, будь ласка.
avatar
«На підставі яких документів висвітлюється інформація про діяльність району»?
avatar
Коментар під цим дописом від 13 червня 2015 р. видалив модератор аби не засмічувати сторінку, так як поле коментаря було порожнє (оригінальний вміст відредагував сам автор).
avatar
Публікація дописів під вигаданими іменами в мережі ВКурсі.ком не допускається. Будь ласка, вкажіть у листі модератору своє ім'я та прізвище — і блог буде перейменовано. В іншому разі Ваш профіль буде заблоковано.
avatar
Так.
avatar
Інститут штучного інтелекту знаходиться в Донецьку, тому відповідальності не понесе.
avatar
Після ефіру з Олексієм Каспруком продовжили розмову «Без емоцій» з попереднім міським очільником Віталієм Михайлішиним. Запитань — багато.

avatar
Справа не лише в рецептах і кухарях, але й в інгредієнтах. «Свежесть бывает только одна — первая, она же и последняя».
avatar
У Вас там що, ударне освоєння бюджету з висвітлення діяльності медіа-персонажу під прізвищем «Цаценко»?
avatar
Роздрібна торгівля регламентується об'єктивними та загальнообов'язковими медико-санітарними нормами — яких продавчині на тротуарах, звісно, не дотримуються, а їхня продукція ніким не перевіряється. Можна скільки завгодно говорити про співчуття, але «европейськість» — це не емоції, а порядок. А також певного роду раціональність: адже не можна в один і той самий час іти на вибори з гаслами перетворення Чернівців на історико-туристичний заповідник — і потакати варварству на його вулицях.
avatar
До речі, дуже цікавий формат програми «17 хвилин правди» на каналі ТВА — один із її перших випусків у 2013 р. був саме з Олексієм Каспруком.

avatar
А по-Вашему, Алексей Каспрук и правда выглядит заинтересованным? Некоторые вещи до и после эфира лишь в очередной раз убедили меня в том, что должность главы города ему — в тягость. Алексей Каспрук всем своим видом излучает захаровско-мюнхгаузеновское: «Как вы мне все надоели!»

Вопрос о конфликте бизнес-групп Алексей Павлович з годовщине мэрства поднял сам — не далее как на прошлой неделе в беседе с газетой «Молодий буковинець», в стиле «враги народа» и «плохие предшественники». Как раз от этой риторики главе всех (sic) горожан пора бы уходить — но не тут-то было.

И согласитесь — странно вести беседу о прошедшем годе с городским главой, никак не затронув ни его старых обещаний, ни совершенных им дел. Вопросы в стиле «во дворе X по ул. Y вчера прорвало канализацию» или «в каком порядке оформлять платежки за коммунальные услуги» — относятся к формату очень хорошей, но — другой программы.
avatar
Ефір не скандальний, але, варто визнати, розмова була напружена. На деякі запитання я не почув логічних відповідей, які би не суперечили тому, що Олексій Каспрук говорив раніше. Однак не все так погано. На відміну від більшості посадовців, Олексій Павлович розумна людина — але цього мало.
avatar
«Загадка і ключ до розгадки чернівецького успіху минулого лежить не в тому, що то був «корабель задоволень» – а то був «корабель трудящих матросів».»

(Почесний консул Австрійської Республіки в Чернівцях Сергій Осачук)