Святослав Вишинський
Рейтинг
+4653.28
Сила
14030.04

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Публікація дописів під вигаданими іменами в мережі ВКурсі.ком не допускається. Будь ласка, вкажіть у листі модератору своє ім'я та прізвище — і блог буде перейменовано. В іншому разі Ваш профіль буде заблоковано.
avatar
Так.
avatar
Інститут штучного інтелекту знаходиться в Донецьку, тому відповідальності не понесе.
avatar
Після ефіру з Олексієм Каспруком продовжили розмову «Без емоцій» з попереднім міським очільником Віталієм Михайлішиним. Запитань — багато.

avatar
Справа не лише в рецептах і кухарях, але й в інгредієнтах. «Свежесть бывает только одна — первая, она же и последняя».
avatar
У Вас там що, ударне освоєння бюджету з висвітлення діяльності медіа-персонажу під прізвищем «Цаценко»?
avatar
Роздрібна торгівля регламентується об'єктивними та загальнообов'язковими медико-санітарними нормами — яких продавчині на тротуарах, звісно, не дотримуються, а їхня продукція ніким не перевіряється. Можна скільки завгодно говорити про співчуття, але «европейськість» — це не емоції, а порядок. А також певного роду раціональність: адже не можна в один і той самий час іти на вибори з гаслами перетворення Чернівців на історико-туристичний заповідник — і потакати варварству на його вулицях.
avatar
До речі, дуже цікавий формат програми «17 хвилин правди» на каналі ТВА — один із її перших випусків у 2013 р. був саме з Олексієм Каспруком.

avatar
А по-Вашему, Алексей Каспрук и правда выглядит заинтересованным? Некоторые вещи до и после эфира лишь в очередной раз убедили меня в том, что должность главы города ему — в тягость. Алексей Каспрук всем своим видом излучает захаровско-мюнхгаузеновское: «Как вы мне все надоели!»

Вопрос о конфликте бизнес-групп Алексей Павлович з годовщине мэрства поднял сам — не далее как на прошлой неделе в беседе с газетой «Молодий буковинець», в стиле «враги народа» и «плохие предшественники». Как раз от этой риторики главе всех (sic) горожан пора бы уходить — но не тут-то было.

И согласитесь — странно вести беседу о прошедшем годе с городским главой, никак не затронув ни его старых обещаний, ни совершенных им дел. Вопросы в стиле «во дворе X по ул. Y вчера прорвало канализацию» или «в каком порядке оформлять платежки за коммунальные услуги» — относятся к формату очень хорошей, но — другой программы.
avatar
Ефір не скандальний, але, варто визнати, розмова була напружена. На деякі запитання я не почув логічних відповідей, які би не суперечили тому, що Олексій Каспрук говорив раніше. Однак не все так погано. На відміну від більшості посадовців, Олексій Павлович розумна людина — але цього мало.
avatar
«Загадка і ключ до розгадки чернівецького успіху минулого лежить не в тому, що то був «корабель задоволень» – а то був «корабель трудящих матросів».»

(Почесний консул Австрійської Республіки в Чернівцях Сергій Осачук)

avatar
Відео-запис:

avatar
Чоловік і жінка — це не лише геніталії, але також фізична статура, психіка і, що важливо, зовнішність. Якщо Ви роботодавець, то Ви краще знаєте, для чого винаймаєте людину — і це Ваше право шукати саме того, хто Вам потрібен. Якщо мені буде потрібен оператор-чоловік або оператор-жінка — я шукатиму саме чоловіка або жінку, тому що платитиму зарплатню я — і ставитиму задачі я, а не той, хто винаймається.
avatar
Що означає «шляхи один»? Ви можете уявити, аби ціла нація — наприклад, швейцарці чи норвежці — все своє майбутнє вкладали у членство в якійсь наддержавній бюрократичній структурі, в якій вони, до слова, завідомо гратимуть останню скрипку? Европа не вичерпується Евросоюзом.
avatar
Не варто впадати в паранойю. Якщо Вам, як роботодавцю, потрібен працівник-чоловік або працівниця-жінка, то Ви шукатимете саме працівника-чоловіка або працівницю-жінку. Не більше і не менше.
avatar
Якщо в коментарях до анонсу мовного (sic) клубу розгортається полеміка навколо семантики (sic) слів — вважайте, що це успіх.
avatar
Можна полемізувати про конотації слів «гарячий» і «палкий» — замість яких, зрештою, можна було вжити «темпераментний» — але авторка сама поточнила пікантність, яку мала на увазі, вживаючи саме ці, а не інші слова:

А щодо «дуже гарячих», то тут мій натяк зрозуміють скоріше дівчата)
avatar
Це тільки мені і феміністкам не подобається, що за Україною затвердилась репутація країни дешевого секс-туризму?
avatar
Араби і китайці віддавна стали знавцями англійської? І на що авторка натякає, додаючи визначення «дуууже гарячі»?
avatar
Олігархи не розгубляться.