Святослав Вишинський
Рейтинг
+4666.40
Сила
14065.83

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
До речі, дуже цікавий формат програми «17 хвилин правди» на каналі ТВА — один із її перших випусків у 2013 р. був саме з Олексієм Каспруком.

avatar
А по-Вашему, Алексей Каспрук и правда выглядит заинтересованным? Некоторые вещи до и после эфира лишь в очередной раз убедили меня в том, что должность главы города ему — в тягость. Алексей Каспрук всем своим видом излучает захаровско-мюнхгаузеновское: «Как вы мне все надоели!»

Вопрос о конфликте бизнес-групп Алексей Павлович з годовщине мэрства поднял сам — не далее как на прошлой неделе в беседе с газетой «Молодий буковинець», в стиле «враги народа» и «плохие предшественники». Как раз от этой риторики главе всех (sic) горожан пора бы уходить — но не тут-то было.

И согласитесь — странно вести беседу о прошедшем годе с городским главой, никак не затронув ни его старых обещаний, ни совершенных им дел. Вопросы в стиле «во дворе X по ул. Y вчера прорвало канализацию» или «в каком порядке оформлять платежки за коммунальные услуги» — относятся к формату очень хорошей, но — другой программы.
avatar
Ефір не скандальний, але, варто визнати, розмова була напружена. На деякі запитання я не почув логічних відповідей, які би не суперечили тому, що Олексій Каспрук говорив раніше. Однак не все так погано. На відміну від більшості посадовців, Олексій Павлович розумна людина — але цього мало.
avatar
«Загадка і ключ до розгадки чернівецького успіху минулого лежить не в тому, що то був «корабель задоволень» – а то був «корабель трудящих матросів».»

(Почесний консул Австрійської Республіки в Чернівцях Сергій Осачук)

avatar
Відео-запис:

avatar
Чоловік і жінка — це не лише геніталії, але також фізична статура, психіка і, що важливо, зовнішність. Якщо Ви роботодавець, то Ви краще знаєте, для чого винаймаєте людину — і це Ваше право шукати саме того, хто Вам потрібен. Якщо мені буде потрібен оператор-чоловік або оператор-жінка — я шукатиму саме чоловіка або жінку, тому що платитиму зарплатню я — і ставитиму задачі я, а не той, хто винаймається.
avatar
Що означає «шляхи один»? Ви можете уявити, аби ціла нація — наприклад, швейцарці чи норвежці — все своє майбутнє вкладали у членство в якійсь наддержавній бюрократичній структурі, в якій вони, до слова, завідомо гратимуть останню скрипку? Европа не вичерпується Евросоюзом.
avatar
Не варто впадати в паранойю. Якщо Вам, як роботодавцю, потрібен працівник-чоловік або працівниця-жінка, то Ви шукатимете саме працівника-чоловіка або працівницю-жінку. Не більше і не менше.
avatar
Якщо в коментарях до анонсу мовного (sic) клубу розгортається полеміка навколо семантики (sic) слів — вважайте, що це успіх.
avatar
Можна полемізувати про конотації слів «гарячий» і «палкий» — замість яких, зрештою, можна було вжити «темпераментний» — але авторка сама поточнила пікантність, яку мала на увазі, вживаючи саме ці, а не інші слова:

А щодо «дуже гарячих», то тут мій натяк зрозуміють скоріше дівчата)
avatar
Це тільки мені і феміністкам не подобається, що за Україною затвердилась репутація країни дешевого секс-туризму?
avatar
Араби і китайці віддавна стали знавцями англійської? І на що авторка натякає, додаючи визначення «дуууже гарячі»?
avatar
Олігархи не розгубляться.
avatar
Відео: Onuka

avatar
avatar
Відео: Boroda Cinema

avatar
Я не думаю — я знаю про існування і роботу Печерського районного суду міста Києва і десятків йому подібних по всій Україні. І маю зразки «братньої» Росії, де в рамках боротьби з пропагандою фашизму журналістів засуджують за публікації в Інтернеті історичних фото-знімків часів II Світової війни:

avatar
Post scriptum.

avatar
Так, я засуджую заборону пропаганди як комуністичної, так і націонал-соціалістичної ідеології, тому що тоді з книжкових полиць зникнуть праці Мартіна Гайдеггера і Карла Маркса, а з курсу української та світової літератури — роботи Кнута Гамсуна, Володимира Маяковського та Миколи Хвильового. Яких я хочу знати і з якими я хочу вільно дискутувати, погоджуватись і не погоджуватись.
avatar
Я не виношу реквізити приватних розмов на публіку, але імена більш, ніж відомі і достойні — можеш покластись на моє слово. Не треба лише влаштовувати істерик — українським громадянам нині як ніколи не вистачає холодного розуму. Так само, як і правильного прочитання модальностей — я прогнозую і вказую тенденції, а не констатую історичний факт. Час розсудить і розставить на свої місця — сподіваюсь, ти виявишся правий і в Україні диктатури так і не буде.

Згадуючи закони 16 січня 2014 р., варто згадати як із вимкненим табло, «втемну» голосували за закон про особливий статус Донбасу 16 вересня 2015 р. Саме цей закон, протиснутий Президентом — є кроком до зміни адміністративно-територіального устрою держави («коли йде війна, то адміністративні реформи не проводять»?). До переліку депутатів, з яких планується вибірково зняти недоторканість — є і представники Радикальної партії, і «Народного фронту». Питання: чому не знімають з усіх, якщо йдеться про рівність перед законом — і чим це показове залякування парламентарів відрізняється від того, як при Вікторі Януковичі депутатського мандату був позбавлений адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко?

Участь у російських теле-ефірах, серед іншого, офіційно інкриміновано галицькому журналісту Руслану Коцабі, діяльність якого мені не подобається — але спосіб формулювання претензій до якого мені не подобаються ще більше (с. 4 обвинувального акту, останній та передостанній абзаци):



Мені не подобаються висловлювання окремих російських громадян в українському теле-ефірі, але це не причина здійснювати тиск на ЗМІ до тих пір, поки можливість висловлювання на телебаченні не порушує ніякого закону. Я не вважаю достойним платити за участь у політичних мітингах, але я не вважаю можливим кримінально за це переслідувати — адже в першу чергу доведеться пересаджати всіх учасників Майданів 2004 і 2014-2015 рр. З інтерв'ю народного депутата України Степана Кубіва з Блоку Петра Порошенка в журналі «Український меморіал»:





«Йде війна»? — Справді? Ми її оголосили? Дипломатичні відносини з Російською Федерацією розірвані? Кордон перекрито? Угода про військове співробітництво між Україною та Росією денонсована? Періодична поява у ЗМІ інформації про продовження співпраці у сфері ВПК випадкова? Навіть липецька кондитерська фабрика «Roshen», чиї податки прямують у військовий бюджет країни-агресора, закрита?

Заборона ідеології та символіки, як би ми до неї не ставились — це заборона думки. Борцям із тоталітарною символікою варто би розпочати виколупувати свастичні орнаменти Софії Київської — адже вони, безперечно, підпадуть під дію закону. Так само, як і будь-який сумнів істориків у «правильній» історіографії подій, що західні науковці вже назвали за такі, чий «зміст і дух суперечать одному з основоположних політичних прав — праву на свободу слова»:





Покриття злочинів попередньої влади — це коли більше, ніж через рік після подій розслідування не дає жодного результату. І це змушує замислитись про справжнє коло зацікавлених — адже чинній владі немає чого приховувати, чи не так? Наприклад, від тебе, як від українського громадянина, який «намагається перемогти ворога» на території Чернівців, знімаючись під час війни в російському кіно-фільмі про II Світову війну: