Святослав Вишинський
Рейтинг
+4653.28
Сила
14030.04

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Зменшіть податки і реформуйте (= ліквідуйте) фіскальну службу — все запрацює.
avatar
Шкода, що не 1 квітня. Не вистачило інтриги.
avatar
Сама Буковина у відео-об'єктиві 1930-1940-их рр.:avatar
Відео-репортаж з події:

avatar
Для цього краще поточнити, про яку саме громадську організацію іде мова.
avatar
За відсутністю реакції вміст допису видалено, коментарі заблоковано.
avatar
До того ж в Україні зараз — середній чернівецький менеджмент.
Останній раз відредаговано
avatar
У блоговій мережі ВКурсі.ком не допускається передрук чужих матеріалів. Будь ласка, внесіть у текст свій коментар і поправте кодування, інакше вміст допису буде видалено.
avatar
Сюжет «Новин міста»:

avatar
Власне, про що мова, коли при владі інваліди — в Чернівцях уже який рік не можуть зупинити вивіз гравію з території комунального підприємства «Чернівціводоканал». Міська влада скрушно хитає головою — міліція розводить руками.

avatar
Проте журналіст Захар Подкидишев переконаний, що студентська акція може бути політичним замовленням та інспірована якщо не громадською активісткою Надією Бабинською, то — навіть страшно уявити ким саме.
avatar
Дмитро Фірташ остаточно побив горщики з «Опозиційним блоком»? Чи інформаційна кампанія всього лиш для відводу очей?
avatar
Дивлюсь репортаж телеканалу «Чернівецький промінь» із сьогоднішнього пікетування ЧНУ студентами. Без жартів, це прогрес. Неочікуваний. Активістки Анастасія Гросу та Наталія Шадна з географічного факультету увійдуть в історію буковинського протестного руху. Це якісно новий рівень студентської самоорганізації.

avatar
Виправлено.
avatar
Чернівці — маленьке місто із населенням усього 260 тис. мешканців, і кожну конкретну проблему тут видно неозброєним оком. Будь-яку з них місцева влада і навіть міський голова Олексій Каспрук могли би вирішувати персонально, миттєво, дієво та публічно — із усіма електоральними бонусами для себе. Але не роблять нічого — вдаючи, що проблем не існує. Це так прекрасно, коли мер маленького містечка має власну сторінку у «Facebook» — але в реальності не відвідує проблемні точки, не реагує і жодним пальцем не втручається у вирішення конфліктних питань на користь громади. Публічність, гідна европейських стандартів XXI ст.
avatar
Вул. Братів Руснаків, 19.
avatar
avatar
Цікаво перечитувати через рік.
avatar
Підвищення комфорту просто розводить людський вид на дві групи — тих, хто спокійно занурюється в сон, і тих, хто намагається зберегти свідомість. Напевно, саме тому в епохи найбільшого духовного занепаду якраз і народжуються нові релігії, нова мораль — «нові Середньовіччя». Пізня Римська імперія становила вершину цивілізації свого часу, але саме це і був кінець, виходом із якого стало маргінальне християнство — яке повернуло Ойкумені смисл. Проте «свідомість» у кожного своя — сновиди свято переконані, що саме вони не сплять. А як дізнатись, чи не спимо саме ми? — Виключно поклавшись на власну волю, власну суб'єктивність. Яка далі майже неуникно захоплює і намагається мобілізувати (контролювати) інших — так постає усяка «релігійність».
Останній раз відредаговано
avatar
Из некоторых интересных противопоставлений в тексте однако же создается впечатление, что «христианская революция» является делом граждан — необразованных.