Святослав Вишинський
Рейтинг
+4653.28
Сила
14030.04

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Публікація дописів під вигаданими іменами в мережі ВКурсі.ком не допускається. Будь ласка, вкажіть у листі модератору своє ім'я та прізвище — і блог буде перейменовано. В іншому разі Ваш профіль буде заблоковано.
avatar
У блоговій мережі ВКурсі.ком не допускається передрук чужих матеріалів. Будь ласка, внесіть у текст свій коментар і поправте кодування, інакше вміст допису буде видалено.
avatar
Як видно, користувач Яна Маніліч не розуміє пояснень адміністрації сайту про заборону на републікацію чужих матеріалів. Попереджаємо востаннє.
avatar
Нагадуємо, що за Правилами ВКурсі.ком у мережі дозволено публікувати виключно матеріали власного авторства або ж із супровідним авторським коментарем власника блогу. Будь ласка, внесіть у текст правки і відділість власні фрази від передруку, інакше його буде видалено.
avatar
Аналогічно: за Правилами ВКурсі.ком у мережі дозволено публікувати виключно матеріали власного авторства або ж із супровідним авторським коментарем власника блогу. Будь ласка, внесіть у текст правки, інакше його буде видалено.
avatar
За Правилами ВКурсі.ком у мережі дозволено публікувати виключно матеріали власного авторства або ж із супровідним авторським коментарем власника блогу. Будь ласка, внесіть у текст правки, інакше його буде видалено.
avatar
Передрук чужих або анонімних матеріалів у мережі ВКурсі.ком заборонений Правилами. Внесіть зміни або доповнення (власний авторський коментар у текст), інакше його буде видалено.
avatar
За Правилами ВКурсі.ком у мережі не дозволяється переопубліковувати в авторських блогах чужі дописи — принаймні без супровідного коментаря. Даний пост був опублікований годиною раніше іншим дописувачем:Будь ласка, внесіть зміни в текст допису (вступ, висновок або коментар), інакше він буде видалений.
avatar
За Правилами ВКурсі.ком публікації дозволені виключно під справжнім ім'ям. Будь ласка, вкажіть справжнє ім'я автора блогу — ми внесемо відповідні зміни в реєстраційні дані. Інакше профіль згодом буде заблоковано.
avatar
Профіль заблоковано за повторне порушення Правил мережі ВКурсі.ком.
avatar
Передрук матеріалів чужого авторства без супровідного коментаря автора блогу сприймається як плагіат і порушення Правил мережі ВКурсі.ком. Будь ласка, додайте в текст щось від себе, інакше його буде видалено.
avatar
Згідно Правил в мережі ВКурсі.ком не допускається передрук матеріалів чужого авторства без супровідного коментаря власника блогу. Так само не допускається публікація матеріалів під нікнеймами, назвами організацій тощо. Будь ласка, внесіть правки, інакше вміст цього посту буде видалено, а профіль заблоковано. Справжні ім'я та прізвище автора блогу можете надіслати приватним повідомленям модератору або на поштову скриню адміністрації info@vkursi.com — будуть внесені відповідні правки.
avatar
Згідно Правил в мережі ВКурсі.ком не допускається передрук матеріалів чужого авторства без супровідного коментаря власника блогу. Будь ласка, внесіть правки, інакше вміст цього посту буде видалено.
avatar
За Правилами в мережі ВКурсі.ком не допускається передрук матеріалів чужого авторства без супровідного коментаря власника блогу в полі допису. Будь ласка, внесіть правки, інакше вміст цього та всіх інших постів, що не відповідають Правилам, буде видалено.
avatar
За Правилами мережі, на платформі ВКурсі.ком в авторських блогах дозволена публікація виключно авторських матеріалів або передруків із супровідним авторським коментарем. Будь ласка, вкажіть приватним повідомленням адміністрації дані про справжні ім'я та прізвище власника блогу і, при потребі, внесіть правки в текст допису (якщо допис не належить автору блога). В іншому разі пост буде видалено, а профіль заблоковано як такий, що не відповідає вимогам ВКурсі.ком.
avatar
А сьогодні, 25 квітня 2014 р., як і раніше, читаємо анонімну, без спеціальних позначок, публікацію «BukNews» під заголовком «Ткачук і Порошенко до виборів вже готові?»:

Чернівецька міська виборча комісія зареєструвала Віталія Ткачука кандидатом на посаду мера міста. Поки дехто з претендентів ще тільки збирається до виборчкому, пан Ткачук встиг вже сьогодні отримати відповідне посвідчення про реєстрацію. Незначний штрих, який проте свідчить: претендент чітко знає чого прагне, вміє швидко організуватися сам і має професійну команду помічників, які працюють системно і злагоджено.

Ще одним непрямим свідченням серйозності намірів Ткачука на перемогу стало блискавичне розгортання роботи виборчого штабу і поява зовнішньої реклами. Ще навіть не всі претенденти на пост Президента України встигли візуально нагадати про себе (за винятком тих таки панів-добродіїв Порошенка, Добкіна і Ляшка), як Ткачук і тут виявився на висоті. Першим з-поміж усіх кандидатів на мера Чернівців засвітив біл-борди з гаслом всієї кампанії. Реклама ця поки прихована, так як прізвище кандидата на ній ще не вказане. Але по змісту не складно здогадатися, кому вона належить. Недаремно ж Віталій Ткачук весь цей час нагадував городянам: нам тут жити!

Активний старт дозволяє припускати, що вся виборча кампанія цього кандидата на посаду Чернівецького міського голови буде такою ж динамічною і змістовною.

І нехай у мене кине каменем той журналіст, який наважиться сказати, що це — не «джинса». До того ж «джинса» депутата Віталія Ткачука, який ще 19 лютого 2014 р., під час позачергової сесії Чернівецької обласної ради, послідовно голосував проти відставки губернатора-«регіонала» Михайла Папієва, після чого відкрито заявив про його підтримку. Для справедливості варто відмітити: є доля правди у формулюванні «не напише» — адже автором цієї заготовки, судячи з почерку, є не «колектив авторів» «BukNews», а «блискавично розгорнутий» виборчий штаб Віталія Ткачука. В дискусіях з опонентами Юрій Чорней часто вдається до «переконливого» аргументу: «Маски скинуто». І в цьому він правий.

avatar
На відміну від зображень (за виключенням фото-фактів), нецензурна лексика в аудіо- і відео-записах не підпадає під дію Правил, оскільки вони не зберігаються на сервері ВКурсі.ком і читачі самостійно приймають рішення щодо їхнього програвання. З цим у нас ніколи не було обмежень.
avatar
За Правилами в мережі ВКурсі.ком не допускається передрук матеріалів чужого авторства без супровідного коментаря власника блогу. Будь ласка, внесіть правки, інакше вміст допису буде видалено.
avatar
Гадаю, Артем Маловажний у 2012 р. міг діяти по банальній недосвідченості — тоді йому, напевно, було років 18. Але він мав нещастя заявити, що співпрацював з владою не ідейно, а виключно з фінансового інтересу. За логікою речей він першим повинен потрапити під люстрацію в самому «Правому секторі».
avatar
У даному випадку Михайло Шморгун справді висловився некоректно, але мова не про його емоційне висловлювання. Реагуючи на нього, Ви уникаєте коментаря стосовно поведінки і заяв Вашого колеги по партії Івана Мунтяна. Останніми днями на його адресу лунає чимало критики — і, здається, підстав достатньо. І мене дивує, що оцінки таким речам не дають у першу чергу однопартійці. Зараз чимало говорять про «регіоналів» і про те, чому ще зовсім недавно вони мовчали про все, що відбувається в їхньому середовищі, і цим лиш призвели до поглиблення партійної корупції. Однак чому ми не ставимо питання про опозиціонерів, які і зараз, після перемоги революції, замовчують підкилимні ігри у власному середовищі? Хіба важко збагнути, що, вбивши одного Дракона, ви можете привести до влади іншого? Який (образно) сьогодні кричить, що він — «Правий сектор», завтра б'є Олеся Донія в парламентському туалеті, а післязавтра пропонує колишнього «регіонала» на секретаря міської ради?

N.B. Знаючи Вашу манеру уникати відповідей і одразу ставити зустрічні запитання, можу зазначити: особисто я як послідовний виборець Всеукраїнського об'єднання «Свобода» ці проблеми озвучую відкрито, починаючи з відомого голосування щодо регламенту сесії Чернівецької міської ради у 2011 р. На додаток, маю серйозне запитання до фракції ВО «Свобода» в міськраді щодо останнього голосування за призначення секретарем Ярослава Кушнірика (детальніше про це у ще не опублікованій статті від 22 лютого 2014 р.). То чому б Вам публічно не поставити такі ж запитання до Олексія Каспрука, фракції «За Батьківщину» і того ж Миколи Федорука, який спеціально приїхав у Чернівці контролювати цей процес?
Останній раз відредаговано