Святослав Вишинський
Рейтинг
+4666.40
Сила
14065.83

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
Роман екранізований — фільм «S@motnosc W Sieci» (2006).
avatar
З претензією на дотепність? Метафоризм «вражаючий».
avatar
Більшість геніїв і великих людей історії говорили про або мали на увазі в тих чи інших контекстах «зустріч з Богом». Григорій Сковорода і Тарас Шевченко серед українців, зокрема.
avatar
Стосовно нав'язування релігії у світській державі жодних заперечень немає, що і було відмічено вище. Тоді як мова про «зустріч з Богом» і є найбільш адекватним вираженням християнської (sic) етики. Протиріччя лежать в іншій площині, але твоя критика стосувалась перш за все «психічних проблем».
avatar
150 грн. за картину — все-таки варварство. Робота митця навіть у благодійних цілях не може оцінюватись настільки низько. В противному випадку варто думати, що художня вартість цю суму не перевищувала.
avatar
Перш ніж вагомо говорити про психічні проблеми, варто бути фахівцем із психіатрії. Основоположник теорії архетипів у психоаналізі Карл Густав Юнг, до прикладу — найбільший авторитет психологічної науки XX ст. Серед його робіт, прикладово: «Символ превращения в мессе», «Попытка психологического истолкования догмата о Троице», «Психология и алхимия», «О психологии восточных религий и философий» та ін. «Психічні проблеми» вже давно розібрані — і не на користь наївної позитивної науки.
avatar
Дуже оригінально. Що в такому разі не «брєд»? Твердження, що людська істота — шкіряний мішок, набитий м'ясом і кістками та невідомо по якій причині відмінний від об'єктивного сміття навколо?
avatar
Якщо враховувати вартість нового ПК і ті суми, які можуть здати благодійники — зібрати достатню кількість коштів на нього навряд чи буде можливо в скорому часі. Видається, що, можливо, ефективніше було би оголосити збір комплектуючих, які були або не були у використанні — багато в кого вони фрагментарно залишаються і лежать без діла, тоді як з них можна було би зібрати ПК, докупивши при потребі тільки елементи, яких не вистачатиме.
avatar
Справа не тільки в благодійності, але й в черговому доказі того, що мережева спільнота здатна створювати лише інформаційні приводи і віртуальну активність, тоді як реального продовження це зазвичай немає. На будь-яких сторінках зустрічей «В Контакте» у кращому випадку половина користувачів справді планують відвідати захід, а ще половина серед них — в кращому випадку дійсно його відвідують.
avatar
Тут є ряд суперечностей із законодавчим полем України, в т.ч. з формулюванням «християнська», як вірно зазначено вище. Справа, втім, у самій невизначеності правового та ідеологічного дискурсу України, наслідком чого і стають подібні моменти.
avatar
Флеш-моби практично ніколи не бувають «глуздими», і даний захід не становить виключення. Висловлюючись у стилі Александра Дугина: «експозиція беззмістовності».

avatar
Така ж доля, як і всіх інших «проривів», «фронтів» та «самооборон».
avatar
Особи, які не «В Контакте», можуть і без того бути «ВКурсі».
avatar
Днями він уже був «замучений»: «17, а у вас сколько..?», «19,5!!! Пока еще никто не жаловался», etc.
avatar
«Будьмо!»
avatar
«Батьківство» походить від слова «батько», тому, вживаючись навіть у загальному розумінні, несе в собі чоловічий компонент. Українське «батьки» в цьому сенсі не зовсім тотожно російському «родители».
avatar
Дівчата здогадуються, що про діагональ монітора.
avatar
«Неважно где вы девушки любите! У меня 15.4 и я ничего не могу поделать! Он горячий, так-как охлаждение сзади очень вибрирует. Я с ним люблю на столе и на тумбочке и на стиральной машине, но чаще всего на коленях».
avatar
«Мое суждение есть мое суждение: на него не так легко приобрести право другому...» (Фридрих Ницше)
avatar
Формулювання назви заходу традиційно-передбачуване. Звучить «мотивуюче».