Святослав Вишинський
Рейтинг
+4666.40
Сила
14065.83

Святослав Вишинський

s-vyshynsky

avatar
«Любіть мир, як те, що породжує нові війни. А короткий мир ще більше, ніж тривалий». (Фрідріх Ніцше, «Так казав Заратустра. Книжка для всіх і ні для кого»)
avatar
Аристократизм не тотожний класичному розумінню «гуманності». Швидше, навпаки, межовий аристократизм вимагає постійного подолання людськості і переступу через себе та інших — героїзм і жертовність, людина як інструмент.
avatar
Випадок із блогом журналіста Олега Шинкаренка насторожив багатьох, зокрема ряд знайомих блогерів. Однак відмова говорити і писати правду в блогах у такому випадку рівноцінна відмові говорити і писати правду в газетах, на радіо, телебаченні і т.д. Справа совісті і самоповаги.
avatar
avatar
Не существует строгих критериев «истинного» знания: верифицировать никакое знание, добытое извне, не возможно ни в теории, ни на практике — любое суждение о его «истинности» есть конвенцией, а потому субъективно.
avatar
Порядок денний Верховної і всіх інших рад формують менеджери відповідних рівнів у строгій відповідності до планів розвитку бізнес-структур, якими вони завідують, а депутати — щасливо володіють.
avatar
Зусилля докладав. Однак, гадаю, добре усвідомлює коефіцієнт корисної дії індивідуальної «партизанської війни» в тилу бюрократичної системи освіти.
avatar
Одна «попса» програла іншій. Чи варто було очікувати, що вона була би тепер кращою? Окремі «виживші» «динозаври» з переліку імен показують протилежне.
avatar
Народ ніколи не знає, чого він насправді хоче. Всі результати виборів говорять за себе і без фактору фальсифікацій. Зрештою, приклад США не менш багатослівний — гра в «гарячу картоплю» між двома політичними монополістами рухається непевністю мас.
avatar
Невже можна повірити, що більшість українців узагалі мають достатнє поняття про постать Петра I і здатні його відрізнити, скажімо, від Николая II? Українська освіта під кольоровим керівництвом ще не досягла «рівня» американської, однак «відстає» не настільки масштабно, як може здаватись.
avatar
Це дуже типово для Чернівців. «Непривабливий «внутрішній дворик», яких так багато в старому місті — де під обривки фраз і фальшиві звуки сушать білизну, нагромаджують мотлох і періодично виливають помиї на голови випадкових перехожих». Зрештою, можливо, в цьому є і якась туристична «родзинка».
avatar
Великий сумнів, що вона вирішувана на практиці — теорія не відповідає українській дійсності. Можна не пригадувати досвід політичної партії «Пора» і її сьогодення — і теперішні сили, декларовані в якості «молодих», працюють по-старому, незалежно від вікового цензу керівництва. Слово «молодь» поступово втрачає конструктивне наповнення, оскільки «молоді» de facto мало чим різняться від «старих», крім оновлення обгортки.
avatar
Можна було би навести кілька прикладів «молодих» політичних сил і громадських організацій від 2004 р. і понині, результат яких свідчить про протилежне: в Україні кон'юнктура непереможна. Причина, зокрема, у відсутності студентства як реальної соціальної групи, здатної до самоорганізації та спротиву.
avatar
Чернівці також були іншими, безперечно. В цьому ключі варто порекомендувати комедію Леонида Гайдая «Опасно Для Жизни!» 1985 р., відзняту переважно в Чернівцях і частково — в Кам'янці-Подільському. На сторінках української «Вікіпедії», схоже, є список і інших фільмів, відзнятих у Чернівцях.
avatar
З формальної точки зору є підстави вважати цю акцію Інтернет-шахрайством та порушенням правил «Facebook»? Перед виборами рейтингу Михайла Крайса це далеко не «світить» позитивом.
avatar
Остання теза звучить дещо дивно, враховуючи показники «анти-рейтингу» Віктора Ющенка — його «почесне» головування в «Нашій Україні» не несе жодної користі для партії і є поховальним вінком на її шиї. Якщо ж проаналізувати Політраду — доволі оригінальна картина. Збір колишніх «силовиків», «патріотів» і «державників».
avatar
Якщо міліція не була поінформована про зібрання, вона мала всі формальні підстави притягнути організатора заходу до адміністративної відповідальності за «несанкціоноване» масове зібрання. Наступного року вже можуть не запитувати.
avatar
«Останнім часом» дуже походить на «чим далі — не краще». Окрім іншого, нагадались кадри з кінофільму Леонида Гайдая «Опасно Для Жизни!» (1985), відзнятого в Чернівцях — чисті вулиці, мінімум транспорту, порядок на дорогах. Утопія, але не зовсім.
avatar
Очевидно, є в продажу в «Українській книзі» (Центральна площа, 10).
avatar
Ви бачили політиків, які ходять пішки? Навіть у Чернівцях — це рідкісне видовище. Однак, варто думати, що відключення світлофорів було випадковістю. Як і відключення води.